Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pécsen az édesanyák uti...

Pécsen az édesanyák uti klinikán milyen szobák vannak (hány ágyas, van bent wc, fürdö), van 1 személyes szoba, mennyiért? Hogy döl el ki melyik szobába kerül, érkezési sorend vagy mi alapján? Szekrények vannak mindenkinek és széf (az nem kötelezö? )?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy pesten + egy két helyen van egyágyas(családi szoba),pécsen is van jo lenne ilyenben lenni ha nem tul drága?!Vagy legalább egy kétágyasba ahol nincs tömegnyomor és átjároház,a hozzátartozok bemehetnek a korterembe (ha lehet olyan irjon aki ott szült)?Köszi a válaszokat elöre is!
2008. aug. 13. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Az édesanyákúti klinika elég gáz, de van egy humánus szülőszoba, ha bejutsz jol jársz, ha nem akkor függönyök!

Az a rossz a függönyös szülőszobában, hogy amíg fáj mindenes, lehet,hogy aszomszéd ágyon hallgathatod ahogy valaki szül, ez nem túl kellemes.

Ha anyagilag megengedheted, akkor válaszd a megyei kórházat, mert ott kicsit szebb a környezet, vagy ha mégjobban megengedheted, mehetsz magánklinikára is, amit nem tudok hol van.

Keresd fel a megyei egyik orvosát és akkor vele megbeszélheted..

DR Domány Balázst ajánlom, de a többi doki is nagyon jó fej.szerintem.

2008. aug. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igazábol a kortermekre lennék kiváncsi hogy milyenk vannak,mert az orvosom a klinikán dolgozik ezért ott kell szülnöm de a koprtermekről és az egész gyerekágyas osztályrol nem sokat hallotam.Mik ma szokások ,hány ágyasak a szobák stb. erről tud valaki irni?
2008. aug. 13. 11:18
 3/6 anonim ***** válasza:
az első válaszoló nagyon le ven maradva! nemrég adták át az új szülészetet, ami gyönyörű, tiszta, új! külön szobákban lehet vajúdni, szülni, sarokkádakkal, sőt van alternatív szülőszoba is.
2008. aug. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz a klinika, sőt!Nagyon jó orvosok dolgoznak ott. Szülni bárhol lehet, közben úgysem arra fogsz gondolnii, hogy hú de ronda régi ez a csempe.Mi 3-an voltunk egy szobába és mivel én először szültem örültem, hogy meg tudtam valakivel beszélni a dolgaimat, kérdezhettem - ugyanis egyre csak gyűlnek az ember kérdései.Szerintem ok volt minden.
2008. aug. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sem gáz a klinika, sőt nagyon kultúrált. Én 2 hete szültem, gyönyörűek, hangulatosak az új szülőszobák. A gyermekágyas osztályon van 1 és 2 ágyas szoba is, de többségük 4 ágyas. Az hogy ki hova kerül szerintem az dönti el, hogy melyik kórteremben van hely.

Én úgy tudom, hogy fizetős szoba nincs, nekem legalább is azt mondták.

Én mindenkinek csak ajánlani tudom a klinikát.

2008. aug. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem, ha fogadott dokid van, akkor négy ágyas szobába fogsz kerülni, a többi szobát érkezési sorrendben töltik fel ahogy észrevettem. Az egy ágyas szoba VIP, orvosoknak, közeli ismerősöknek...:)

A hat ágyas szoba sem gáz, engem a függönyös "szülőszoba" sem zavart. De természetes az aggódásod, ezen én is túlestem, mikor az elsőt vártam. Jó lesz minden, hidd el!:)

2008. aug. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!