Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Létezik olyan autósiskola...

Létezik olyan autósiskola ahova a gyakorlatra esetleg elvihetném a lányom (1éves) gyakorlati vezetésre? Autósülésünk van. Melyik autósiskola ad kedvezményt gyeses kismamának?

Figyelt kérdés
Budapesten/Zách utca érdekelne.Bocsi hogy ide irtam de itt vannak hasonló kisgyerekes anyukák.
2011. máj. 17. 23:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem létezik,hisz még nem tudsz vezetni,ki vállal felelőséget?Az oktató tuti nem.Nem bántásból mondom,de ez honnan pattant ki?Ha létezik ilyen előre is bocsi.
2011. máj. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kizárt, pontosan azért, mert amíg nincs jogsid, az oktatóé a felelősség. A szabály az, hogy az oktatón, rajtad, illetve a vizsgáztatón kívül más nem ülhet az autóban. Más kérdés, hogy szoktak kivételt tenni, pl. a következő tanuló is beül, de kisgyereket tuti nem engednek be.
2011. máj. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem jó ötlet, a gyerekedre figyelnél, mikor még vezetni sem tudsz.

Én tudok vezetni, de nagyon kell koncentrálni, hogy vezetés is és a két gyerek hátul. Főleg Budapest.

Inkább passzold le a babádat, amíg vezetni tanulsz.

De szerintem sem engedik meg, tök felelőtlenség.

2011. máj. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Találtam egyet tegnap,de ők a DunaPlázánal tanitanak. Az meg nekem kissé messze van.(1 megállónyira,5perc gyalog lakunk a Zách utcai tanpályától.)

Ez a delfinjogsi.hu iskolája..

Az a baj,hogy félek hogy nem lenne el azalatt a másfél óra alatt amig én vezetek. Na ha nincs ilyen akkor majd kipróbálom egyik nap,kimegyek sétálni mondjuk másfél órára nélküle,apával elmegy ő sétálni.. S kiderül..


Egyébként ad valamelyik iskola kedvezményt h gyesen vagyok?

2011. máj. 18. 17:31
 5/6 anonim ***** válasza:

A muszáj nagy úr, meg fogja szokni, hogy néha nélküled van.

Határozottan rossz ötletnek tartom, hogy így tanulj vezetni. És ha sír, mit csinálsz? Félreállsz a forgalomban? Még a kormányt sem bírod tekerni, de a cumit dugdosod a szájába? Nem tudsz hozzá beszélni sem, mert annyira fogsz koncentrálni a vezetésre... vagy fordítva, annyira a gyerekeddel fogsz foglalkozni, hogy az életben

nem tanulsz meg vezetni.

Néha-néha belefér 1-1 óra, nna de mindig??

De ez csak az én véleményem persze (3.voltam).

2011. máj. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ő és a cumi:))) Soha nem fogadta el.. DE ezen most jót nevettem köszi. Ugy elképzeltem hogy ülök a kormánynál és ő hátul,s a cumit meg dugom be a sz-ájába:))Kös-zi:)
2011. máj. 19. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!