Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, hol vezetitek le a...

Anyukák, hol vezetitek le a feszültséget, mikor már azt érzitek elrobban az agyatok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Sajnos én visszaszoktam a cigire. Persze szigorúan kint az erkélyen, ahol nincs kint a gyerek.


Persze ezt ne utánozza senki!

2011. máj. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Itt, meg L2-zök.
2011. máj. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nehéz napok után mindenképp elmegyek futni, amikor hazaér a férjem. (Egyébként 2-3 naponta járok.)

Heti egyszer barátnőzök is, így könnyebb tartani a frontot a hétköznapokon.

2011. máj. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden reggel futok, minden este hatalmasat szeretkezünk a férjemmel. Ez így garantáltan működő kombináció, 4 gyerek mellett tesztelve :))
2011. máj. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
este sötétben kiállok a házunk erkélyére és hallgatom a csendet. Szerencsére az van nálunk bőven. Mármint csend.
2011. máj. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Zuhany alá megyek, akár fél órára. Volt már sajnos, hogy a feszültségtől ott kisírtam magam.
2011. máj. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves 4 gyerekes anyuka! Ez fantasztikus. Lernád hogy csinálod? Mennyi idősek a gyerekeid? Adhatnál egy-két tippet :) Én is 4-et szeretnék, de sokszor úgy érzem ezzel az eggyel is el vagyok havazva és nem érkezek semmivel...
2011. máj. 18. 14:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekünk egy gyerekünk van egyelőre, a lakáshitel miatt rengeteg plussz munkát vállalunk otthon, mindegyikünk a maga szakmájában, és egyre feszültebbek vagyunk, az 1 évesem közben elindult, fut a ház, én kergetem magamat, 3 hónapja már mindig éjjel 2-3-kor fekszünk, párom most váltott munkahelyet, napi 140 km-t utazik, - szóval van feszültség mostanság bőven, és nálunk is a szex jött be (régen ilyenre hajnali 2-kor nem voltunk hajlandóak, de ez változott :)), meg a hétvégi együtt töltött napok, délutánok, amikor csak együtt vagyunk, kirándulunk, vagy csak sütkérezünk a kertben. Én néha tornázom otthon DVD-re, az is rengeteg energiát ad!
2011. máj. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én gyógypedezek magammal :) vagy szedegetem a gyomot a fű közül, vagy papír-kosarat fonok, vagy varrok, vagy horgolok vagy sütök. Ezek mind olyan dolgok nekem amik nem igényelnek komolyabb agymunkát, akár nyálcsorgatós bambulásban is csinálhatom nagyon jól kikapcsol, közben nem gondolkozom számlákon gyerek nemevésen, mióta ezt csinálom sokkal nyugodtabb vagyok, és képes vagyok meglátni a szépet is. Már nem csak az jut eszembe ha napot látok, hogy "na ez se a saját ablakomon süt be mert még az sincs".
2011. máj. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!