Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már olyan, hogy nagyon...

Volt már olyan, hogy nagyon idegesek, frusztráltak vagytok a baba sírása miatt? Hogyan vezetitek le a feszültséget?

Figyelt kérdés
Néha egyszerűen már nem tudok türelmes maradni és félek, hogy ezt ő is megérzi és annál jobban sír. Így kialakul egy ördögi kör, és már az ölemben sem tudom megnyugtatni :((
2010. júl. 8. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
tedd be a járókába v. az ágyba - biztonságos helyre- és fújd ki magad én az erkélyre szoktam kiállni öt percre lassan szivom a levegőket-...igyál egy teát v. amit szeretsz és nyugodj meg vagy menjetek el sétálni hátha elalszik megnyugszik...
2010. júl. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
csatlakozom az előzőhöz. ha már nagyon nem bírfok vele beteszem az ágyba és kimegyek pár percre friss levegőt szívni az erkélyre. ha semmi nem használ, irány a babakocsi és séta. mikor elalszik óriási megkönnyebbülés. kitartás! sajnos sok ilyen nap lesz még.
2010. júl. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Én is csatlakozom az előttem szólókhoz, csak én sajnos nem friss levegőt szívok, hanem egy szál cigit.

Szerencsére ritka az ilyen, de van amikor már annyira kiborulok, hogy csak ez segít. Meg lehet kövezni, de sajna ez van.

2010. júl. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én elszívok 1 cigit..tudom,most mindenki lehurrog,hogy gyerek,meg minden,de amikor elment a tejem,annyira rossz érzés volt,hogy rá kellett gyújtanom..terhességem és a szoptatás alatt,nem cigiztem.most viszont,örülök,ha csak 1 2percre is kitudok menni,cigizni,megnyugodni!
2010. júl. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy vagyok, mint az utolsó. Soha nem gyújtottam rá a terhesség és a szoptatás alatt.

Csak a stresszhelyzeteket nagyon nehezen bírom, na meg sajnos Édesanyám egészségi állapota is rájátszott arra, hogy cigivel vezetem le a a feszültséget.

Na de mindegy, minek is magyarázkodom, hisz amikor kiírtam a kommentemet, már akkor tudtam, hogy lepontoztok, ami be is jött.

2010. júl. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szintén rádurrantok egy cigire!5 perc nyugi....
2010. júl. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

pont ma tartottam ott hogy kimegyek cigizni az erkélyre... még terhességem előttről maradt egy fél doboz. mondjuk annyira üvöltött a járókában, hogy féltem rosszul lesz, úgyhogy inkább kimentem vele sétálni, de azt hiszem ha este letesszük aludni, kifújom magam az erkélyen egy üveg sörrel és egy cigivel, egyszerűen kikészített már ez a nap!!!

aki meg lepontozta a cigis anyukát, az nyugodtan rakja magára a glóriát, ő biztos úgy tökéletes ahogy van....

2010. júl. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!