Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a babakocsikról? Van valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 18. 17:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem ezt a kocsit,mert tágas,a 9 hónapos fiam még mindig kényelmesen alszik benne.Nagyon jó a tolókar,hogy átfordítható,és állítható magasságú.Nagy a kosara,egy komplett nagybevásárlás elfér benne.Két karfa,lábzsák,esővédő,szúnyogháló, textilmózes,tehát sok a kiegészítője is.Külön szeretem a nagy kerekeit,jól bírja a terepet.Tény,hogy elég nehéz kocsi,de ha nem kell vele lépcsőznöd,akkor nagyon jó választás.
2011. máj. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyet értek az első válaszolóval!
2011. máj. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tervezem hogy sokat lépcsőzök vele:)Nekem a kerekei miatt tetszik nagyon.Köszönöm a gyors választ
2011. máj. 18. 17:40
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy és nem bolygós az első kereke. Nekem ez hátrány. Néhány helyen szűk a bejárat, pl. gyógyszertárban, egyéb boltban, csak a kis kocsival férek be. Szerintem érdemes lenne mellé venni egy könnyű sportkocsit is, ha már nagyobb a baba. Azt nem tudhatod, hogy a kb. 2 év alatt kell-e majd liftbe szállnod, lépcsőznöd, tömegközlekedned, ezt is vedd figyelembe.
2011. máj. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnek ilyen van, és szerinte strapabíró, tágas kocsi. De az a nagy hátránya, hogy egy robosztus ez a járgány, és sokszor járnak boltba, postára, meg mindenhova. És ez nem fér be szinte sehova.
2011. máj. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagy ,dögnehéz,és irányíthatatlan,2 kezes,a babának lehet jó,de Te biztos megőrölsz vele.
2011. máj. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Jaaaj, gyorsan felejtsd el!!!!!!

Nekünk ilyen van, vagyis volt! nagyon szar!! dög nehéz, batár, irányíthatatlan!

2011. máj. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van (eladósorban is van:)), és utáltam!

Óriási: bizonyos BKV fajtákra fel se fér, mert akkora, kanyarodni nem lehet vele, mert nem bolygósak a kerekei. Egyedüli előnye: jó nagy a fekvőfelülete, a babának jó. Most várom 2. babámat, de neki másmilyet veszek, mert ezt cipelni (lépcsőzni) nem bírom.

2011. máj. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Vidéki vagyok úgyhogy nem fogok vele buszozni meg ilyenek.Sokan írtátok hogy azért nem jó mert nem bolygós a kereke,na én meg pont azokat utálom ami forog mindenfelé
2011. máj. 19. 08:04
 10/12 anonim ***** válasza:
De akkor minek kérdezel?Ha úgyis ilyet akarsz!Nem értem.Rengeteg ilyen kocsi van ami ugynígy néz ki csak más a neve,egy kutya mind!Vedd meg ha tetszik és ilyet akarsz.90% lebeszél...de Neked ez kell...nem értem minek kérdezni akkor....
2011. máj. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!