Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Weleda baba termékekről van...

Weleda baba termékekről van valakinek tapasztalata? Mitől ilyen drága, kinek ajánlott, és mik vannak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia, azért ilyen drága mert nincs benne semmilyen káros anyag (káros habosító, rák keltő szinezék, allergizáló mű illat anyag stb)

Nincs velük semmi gond de ennél olcsóbban is lehet venni biztonságos gyermekápolási szereket. Az előnye hogy DM-ben kapható, sok másik biztonságos termék meg csak interneten.

2011. nov. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, mi is ezt használjuk - meg Babé-t, - nagyon meg vagyok elégedve vele. Nekem extra plusz pont, hogy a gyártó nem végez állatkísérleteket! Kár, hogy a Sudocrem-ről és társairól nem reklámozzák, hogy tele vannak kőolajszármazékokkal...
2011. nov. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kedves útolsó, sajnos a Babe sem jó mert SLS van pl a fürdetőbe, meg más is volt csak már nem emlékszem...
2011. nov. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!