Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Változott vagy változni fog a...

Változott vagy változni fog a gyes összege? Amikor az új kormány hatalomra került úgy emlékszem, hogy nem csak visszaállították a 3 évet, de megemelték az összeget is.

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 07:23
 1/10 anonim ***** válasza:
55%

Álmodik a nyomor :-D

Az új kormány semmit nem ad a szegényeknek, csak a gazdagoknak, így a gyes összegét sem emeli.

2011. máj. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Lóf@szt!Eddig csak elvett és nem adott.

Ha ezeket újra megszavazzák lesz ami lesz de elhagyjuk ezt az országot.Pedig szeretek itt lakni és semmi kedvem elölről kezdeni mindent de így milyen jövője lesz a gyerekemnek?

2011. máj. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Ja meg ingyenkenyret osztottak.

Remélem hamarosan eltakarodnak a p-ba.

2011. máj. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én meg remélem, hogy mindkét "nagy" párt eltakarodik, két gyerekem van, állandóan azon töröm a fejem, hogy maradjunk-e ebben az országban, mi vár, várhat itt a gyermekeimre???
2011. máj. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

3 vagyok

Nekm 2 gyerekem van , egy 11 és egy 2 éves és mostnában nagyon sokat gondolkodom, azon, hogy el kellen húzni innen minél messzebb.

Az elmúlt 1 éveben tragikus lett a helyzet minden szinten, megy az agymosás, egekben az árak......

2011. máj. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is azon agyalok, hogy hova mehetnénk, mit kezdhetnénk, hogy a gyermekeim normális országban nőhessenek fel.

Sajnos nem az elmúlt egy év terméke ami most van, a rendszerváltás óta folyamatosan teszik tönkre az országot!

2011. máj. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem az elmúlt 1 év miatt tartunk itt, ahol...Ennek előzménye van! Ahogy mondják sz@rból nem lehet várat építeni...Nem is értem,komolyan vannak ennyire naív emberek akik azt gondolják, hogy egy kormányváltás után majd kolbászból lesz a kerítés?!
2011. máj. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%

De azért erre rátettek egy jó nagy lapáttal, a sok nem fontos hülyeségükkel

pl utca, tér átnevzések, sok nemzeti lóf@sz


Ja és nem a határon túlra kellene önteni pénzt, mert határon beül is élnek még emberek, már ameddig


Mentségemre legyen mondva 20 év alatt soah nem szavaztam a fityeszre

2011. máj. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hozzászólást!Szép álom volt,de én se hittem benne!Tényleg csak az a megoldás ha elhúzunk a p-ba.
2011. máj. 25. 06:45
 10/10 A kérdező kommentje:

Kezdem magamat egyébként tök hülyének érezni ezzel kapcsolatban.Mert én tényleg hallottam az ígéretekben ilyet.......

Most már tuti csak álmodtam:-DDDD

2011. máj. 25. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!