Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teszveszen, Vaterán eladó...

Teszveszen, Vaterán eladó anyukák! Nektek is feltünt, hogy egyre több az olyan licitáló, aki mégsem fizeti ki a licitált terméket?

Figyelt kérdés

Eddig nagy rajongója voltam a teszvesznek, sokat vásároltam és eladtam, de lassan kezd elegem lenni belőle a szélhámos anyukák miatt. Potom pénzekért árulom kislányom kinőtt ruháit, csak kifogástalan állapotúakat, pár száz forintért az összeset, tényleg csak azért, hogy ne foglalja a helyet és tudjak a pénzből én is venni nagyobbat. Mostanában egyre nehezebben megy, ráadásul az eladott dolgok nagy részét olyan licitáló aki nem jelentkezik, vagy nem fizet a többszöri igéret ellenére sem, vagy sokalja a postaköltséget ( holott mindig oda van írva előre).Akkor miért licitál? Én nem értem! Annyira unom az örökös felszólítgatást, negatívat pedig nem szívesen adok, nem ebben élem ki magam.

Csak én vagyok ilyen peches vagy tényleg így lezüllött az oldal? Lehet, hogy abba kéne hagynom az egészet? Sokkal több munkám van benne mint amennyit hoz!


2011. máj. 26. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ilyenek történnek veled. :( Én vevőként sose teszek ilyet, eladóként pedig nem találkoztam ilyennel. Mondjuk kevesebbet adok el, mint amennyit veszek ott, ha Te nagy tételben csinálod akkor biztos arányaiban több lesz a negatív tapasztalatod is.
2011. máj. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezt én is tapasztaltam. Most is van egy tag, akinek most jut eszébe zaklatni, majdnem két hónapja nyert meg négy ruhácskát szinte ingyen, hiába írtam neki több e-mailt, semmi reakció, most meg háborog, mert másnak adtam oda a ruhákat.


És volt egy télen is, aki bébiételes csomagot nyert meg, a fizetéssel kapcsolatban addig húzta a dolgot, míg az egyik közülük lejárt a szavatossága. Mert volt egy rövid lejáratú itóka is a másik négy étel között, amik még majd egy évig jók voltak. Megnyerte majdnem 500-ért, aztán eltűnt. Az itallal csökkentett csomagot újra hirdettem, 1Ft-ért vitték el, hát pipa voltam, marha nagy negatívot adtam az első nőnek.

2011. máj. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én tapasztalom. Még az 1 Ft-osakat se akarják kifizetni. Az egyikre heteket vártam, és tegnap végre utalt. A másiknak meg hiába írogatom az email-eket. 1Ft-ért nyert meg valamit +195 posta, és nem utalja. Pedig teszveszre belép.
2011. máj. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Dehogy árulok nagy tételben, csak a kislányom kinőtt ruháit adom el, azt sem egyszerre, hanem ahogy az időm engedi.

Akkor látom, nem csak én jártam így, hanem Többetek is. Szinte szóról szóra hasonló eseteim vannak mint Nektek. Azért ez szomorú!

2011. máj. 26. 16:53
 5/10 A kérdező kommentje:

Még annyit, hogy nagyon türelmes vagyok, eddig mindig mindenki kérését teljesítettem, többször feleslegesen.

Párom szerint nem lenne szabad ennyire "humánusnak" lennem, mert csak feleslegesen idegesítem magam. Szerinte negatívat kell adni és kész, minden lelkiismeret furdalás nélkül. Akkor talán kiszűrődnek az ilyen alakok, bár licitálni attól még sajnos tudnak.

2011. máj. 26. 16:58
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát én meg eladókba botlok néha. 100% pozitív visszajelzéssel Profi eladó minősítéssel 3 hete átutltam az összeget, emailre nem reagál, hogy feladta, telefonszáma kikapcsolva, a teszveszre minden nap belép, de reakció a postázási érdeklődésemre semmi. Pedig én mindig a licit leütésétől számítva 24 órán belül utalok. Ha nincs pénzem, akkor nem licitálok és kész.

Tegnap adtam negatívot az eladónak, erre visszaminősít engem negnek, hogy nem utaltam összeget, most nagyon veszekszünk!

2011. máj. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valahogy az a tapasztalatom nekem is, hogy Magyarorszagon meg nem nott fel az emberek tobbsege az internetes kereskedeshez. Nekem is nagyon rosszak a tapasztalataim. Sokszor szetvag az ideg a vatera es teszvesz miatt.
2011. máj. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor én vagyok túl elővigyázatos, de ezek szerint jól is teszem. Csak személyes átvétellel vásárolok ilyen helyen, és készpénzzel fizetek. Nem utalok, nem postázok.
2011. máj. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Lekopogom(kopp-kopp),de nekem még ilyen rossz tapasztalatom nincsen.Én is állandó vevő,eladó vagyok,de még eddig fizettek a vevőim.

Ha vásárolok,akkor pedig 1-2 napon belül mindig utalok is.

Sajnálom,hogy te így jártál...

2011. máj. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálam is előfordult, hogy nem jelentkeztek a fillérekért megvett kisruhákért.

De ami sokkal bosszantóbb, az az eladó, aki ne küldte az általam kifizetett árut! Rendőrségi feljelentés lett belőle... Kellemetlen :(

2011. máj. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!