Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Teszveszen jártas Anyukák! A...

Teszveszen jártas Anyukák! A teszveszen eladó személyekkel, hogyan tudom felvenni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Mert ki van írva,hogy lehet kérdezni a termékkel kapcsolatban,de semmilyen elérhetőség nem adható meg.
2010. júl. 4. 19:16
 1/10 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyet szeretnék a lányomnak.Pesten lehet ilyet venni valahol?

2010. júl. 4. 19:18
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz, hogy megkapd az elérhetőségüket, meg kell vásárolnod a terméket. Ha te nyerted a licitet, vagy leütötted licit nélkül, akkor a teszvesz máris megadja neked az eladóról az információkat.
2010. júl. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a kapcsolatot csak azután tudod felvenni ha tied lett a termék, akkor van olyan menüpont, hogy az eladó adatainak lekérdezése arra kattintva elküldik az e-mail címedre és ott már ott lesz minden. persze csak ha regisztrálva vagy úgy vásárolhatsz vagy valaki kódjával és nevével.
2010. júl. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia, a bal oldalon, ahol a termékleírás, meg az ár van, ott van az eladó is feltüntetve. Mellette oda van írva, hogy Kérdések és válaszok a termékkel kapcsolatban, ha arra ráklikkelsz, átvisz egy másik oldalra, oda tudod beírni a kérdést.

Amúgy ez a fajta tricikli minden kínai áruházban van:)

2010. júl. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, megnéztem a linket, ott az van, hogy átveheted személyesen Pécelen vagy a 16. ker-ben. Ha leütöd a terméket, felveheted a kapcsolatot az eladóval és megbeszélhetitek a továbbiakat.
2010. júl. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocs, az első voltam, nem előző, azóta mások is írtak. :-)
2010. júl. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi!Kínaiba lehet ilyen triciklit kapni?Sehol nem látok.Nekem képről ez tetszik csak kicsit gyanús,hogy olcsóbb,mint más triciklik és nem merem úgy megvenni,hogy ne lássam előbb élőben.
2010. júl. 4. 19:26
 8/10 anonim ***** válasza:

szia!

Én sima bicikli boltban vettem ilyet 9900ft, ezt nem éri meg használtan venni, ha ennyi az ára!

Nézz körül, uton utfélen kapni ilyen járgányt!

2010. júl. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem is nézz körül, nem mindig éri meg a teszvesz. főleg ha használt a cucc. én is vettem már ott használt cuccot - j , nem volt időm megnézni boltokban, aztán később meg láttam h boltban majdnem annyi ujjonan, vagy még olcsobb. de nézz szét vebes áruházakban is, ott is lehet h találsz hot , ilyet vagy jobbat.
2010. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Amiről küldtem a képet az új,csak a többi triciklihez képest olcsónak tűnik...na de majd járom a kínaiakat,köszi mindenkinek.
2010. júl. 5. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!