Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Április végén szülök,február...

Április végén szülök,február elseje óta táppénzen vagyok. Lehet szabadságra menni rögtön táppénz után? Kivehető mondjuk áprilisra az egész évi szabi?

Figyelt kérdés

Azért jutott eszembe a "szabis verzió" áprilisra,mert nagyon kevés a tp és jó lenne,ha picit többet kapnék,ha megszületett!

A szülés után meg ugye Tgyáson leszek!


2009. márc. 16. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Kiveheted a szabidat. Ennek csak annyi a hátulütője, hogy amikor vissza akarsz majd menni dolgozni, ennyivel kevesebb lesz. ( És mondjuk pl. bölcsibe beszokatásnál jól jönne az a plusz hónap, amit most készülsz kivenni.) Egyébként ha úgy döntesz, a TGYÁS-t is megkezdheted a szülés várható időpontja előtt 4 héttel, és az is több, mint a táppénz. (Ennek meg az a hátránya, hogy nem a baba hat hós, hanem csak 5 hós koráig fogod kapni, mert hamarabb lejár )
2009. márc. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Sokat segített!
2009. márc. 16. 15:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is kivettem tavaly,bár elöbb mentem szabira,utána táppénzre.
2009. márc. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!