Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szabadság alatt a szerződés...

Szabadság alatt a szerződés szerinti bért fizetik ki? GYEDRŐL megyek vissza.

Figyelt kérdés
...és kiveszem a szabimat. Előtte az alapomat + a teljesítményt nézték, abból elég jó TGYÁSOm volt, aztán max GYEDEM, de jó lenne tudni, hogyha a felhalmozott szabimat kiveszem, arra mit fizetnek?
2011. máj. 30. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Engem kellemes meglepetés ért,mert többet kaptam,mint amire számítottam. De a szerződés szerinti béredet biztosan megkapod.
2011. máj. 31. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a szerződés szerinti béredet kapd, mert gyakorlatilag fizetett szabin leszel. Ezt nem lehet kifizetni, hanem úgy tudom ki kell adni a munkáltatónak. Így már fizetést fogsz kapni, de nem kell bejárni (elvileg)
2011. máj. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!