Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után, a szoptatás...

Szülés után, a szoptatás befejeztével vissza tértetek a régi fogamzásgátlótokhoz? Trinordiolt szedtem előtte.

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt szedtem én is terhességeim előtt, de a dokim már akkor azt mondta, hogy nagyon elavult és sok a hormon benne, vannak sokkal jobbak. Ráadásul nem is lehetett kapni nálunk sokáig tartott mire ki tudtam váltani az utolsó recepteket.
2011. jún. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És azóta melyik fogamzásgátlót szeded?
2011. jún. 1. 21:15
 3/5 anonim ***** válasza:

Kaptam egyet még a lányommal való terhességem előtt, de csak egy hónapig szedtem, aztán abba is hagytam és terhes lettem. Annak elfelejtettem a nevét sajna.

Aztán mikor a lányom 11 hósan abbahagyta a szopit, visszamentem a dokihoz, hogy írjon másokat, de elejtettem hogy pár hónap múlva próbálkoznánk kistesóval, így azt mondta akkor nem ír másokat, majd a tesó után.

Azóta meg még szopiznak az ikrek, úgyhogy cerazettét szedem még.

2011. jún. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem! Köszönöm hogy válaszoltál! :)Jó babázást!


Esetleg még valaki aki TRinordiolt szedett szülés előtt???

2011. jún. 2. 08:51
 5/5 anonim ***** válasza:

En nem azt szedtem, de nem is tertem vissza a regihez.

En Nuvaring huvelygyurut hasznaltam a terhessegeim elott, fogamzasgatlot nem szedhetek, csak enyhe hormontartalmu dolgok johetnek szoba.

Az elso gyerek megszuletese utan mi gyorsan szerettuk volna a masodikat, ezert nem hasznaltam semmit.

A masodik gyerek megszuletese utan megis megprobalkoztam gyogyszerrel, a doki szerint volt ra esely, hogy szulesek utan jobban reagalok ra, de meg mindig nem volt jo. Utana pedig a ferjem kulfoldok kezdett dolgozni, 2-3 havonta talalkozunk, ezert nincs ertelme folyamatosan hasznalni valamit.

De vegul en ugy dontottem, hogy Mirena spiralt fogok felrakatni.

A nuvaring lenne a masik, ami szoba johet, de az eleg draga. 5 ev mulva tervezzuk a harmadik gyereket, igy a spiral pont jo lenne. Igaz, az sem olcso, 50 ezer forint, de az 5 evig maradhat, a nuvaring havonta 3000 forint lenne fixen.

2011. jún. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!