Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesség és szoptatás alatt...

Terhesség és szoptatás alatt a hormonoktól mindenkinek látványosan nőtt a bimbó udvara?

Figyelt kérdés
Nekem elég nagy lett, és arra lennék kiváncsi hogy a szoptatás végével majd visszaáll-e a régi formájára....
2009. márc. 18. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyanok lettek, mint két stop tábla. :)

Kisfiam 3 hónapos, már kisebbek, és világosabbak is.

2009. márc. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem 8 hónapos a fiam, már világosabb de még mindig hatalmas..:O(..szoptatok!!
2009. márc. 18. 13:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem lett nagyobb és sötétebb sem,olyan volt mint előtte,csak a cicim lett 2számmal nagyobb:),mára sajna visszaállt a régi méret:(.

6.5hós baba anyuja

2009. márc. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hja igen! Elég hülyén néz ki mert viszonylag kicsi a cicim és ahhoz képest nagyok lettek...........nem szép, de majd visszaáll, gondolom. Fiam 5,5 hós.
2009. márc. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a cicim is sokat nott, de a mellbimbom udvara aranyaiban meg tobbet. Hatalmas volt, meg a mellbimbom is. Nem volt tejem, de hetekig cicin logott a gyerek, meg allandoan fejtem, hogy hatha beindul, igy a ot het utan mar akkora volt, mint a huvelyk ujjam felso perce...

Akkor adtam fel, most lesz negy honapos a fiam es mar mind a mellem, mind az udvara, mind a mellbimbom olyan mint regen volt, kisebb es vilagosabb.

2009. márc. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akkor van remény...:O)

Nekem átmérőben van akkora mint maga az egész nagy újjam...ez van,majd remélem a hormonok eltűnésével ez is vissza megy 50%-ot....bár még sokára lessz, remélem

2009. márc. 19. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!