Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 éves kisgyereknek melyik...

2 éves kisgyereknek melyik valo szerintetek vagy valo egyáltalán, roller vagy futóbicikli?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 06:01
 1/8 anonim ***** válasza:
A rollerhez talán még kicsi, de a futóbiciklivel hamar elboldogul szerintem.
2011. jún. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Futóbicikli jobb szerintem.

Van mindkettő a lányomnak, haladósabb a bringával.

Ha ráérünk, jó a roller, de azzal még elég lassú.

2011. jún. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Futóbicikli inkább, bár mi kétévesen még jobban szerettük a kismotort. Most váltunk futóbiciklire, épp most akarok venni a lányomnak, de már közelebb van a 3 évhez.
2011. jún. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nemrég olvastam egy cikket arról, hogy ortopédiai szempontból mennyire nem jók a a lábbal hajtós kis járgányok. Eszerint egyik sem.
2011. jún. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Gyermektol is fugg. A roller altalaban kesobb jon.

De van kivetel. Probalja ki a gyermeked mindkettot. Ismerostol nem tudsz kolcsonkerni egyet-egyet probara?

Mert peldaul az en fiam 2 eves kora utan mar rollerezett, a futobicikli nem erdekli, a tricikli sem.

2011. jún. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Loach válasza:
Én a futóbiciklit mondanám, mert az jobban fejleszti az egyensúlyérzéket, na meg előbb megtanul majd biciklizni és könnyebben is :)
2011. jún. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Torpetipi válasza:
"meleg" sapka
2011. jún. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nemrég voltunk ortopéd orvosnál. Az egyik tanácsa pont az volt, hogy a gyerek minél kevesebb időt töltsön lábbal hajtható rémségen. A kismotorra gondolt.

Kár mert szerintem minden gyerek odavan a motorozásért. A 7 éves lányom- ha lenne neki való méretben- még mindig motorozna.

2011. jún. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!