Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5 éves kisgyereknek vennél...

2,5 éves kisgyereknek vennél karácsonyra Lepkefujó elefántot?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 07:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Na most jól megnéztem, hogy mi is ez :) azt hittem valami babajáték, de nem. Tök jó én simán vennék neki. Szerintem tudna vele játszani. Sőt annyira megtetszett, hogy lehet, hogy az én 4 és 1.5 évesem is ilyet kap karácsonyra. (főleg, hogy a nagyobb nem szeret hagyományos kockadobós társassal játszani)
2011. szept. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem is tetszik és a kisfiam szereti a lepkéket ezért gondoltam.
2011. szept. 27. 14:35
 3/7 anonim ***** válasza:

Vidám, kedves játék:-) Köszi, hogy ötletet adtál!

2,5 évesem imád nevetni, ,,hülyéskedni":-)

Nanááá hogy vegyél, Én is ezt teszem!:-)))

Jó szórakozást!:-)))

2011. szept. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyon ötletes játék. Igazi kis izgő-mozgó, ugri-bugri gyerkőcöknek való:)
2011. szept. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
naná! ez nagyon szuper játék, én is fogok ilyet venni. köszi a tippet
2011. szept. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne tedd !!!!!! Mi vettünk és állandóan nekünk kellett segíteni az orrmányát felállítani.

Egyébként tuti. Bár nálunk másképp használták aztán a ventillárotját imádta a kisfiunk, leszerelte az orrmányt, és azzal fújt, és nézte, meg beletette úgy a lepkéket, és gyors kifújta. Rendes üzemmódban elkapni még nem tudta ügyesen, így azzal leállt hamar.

Kicsit még ha vártok talán jobban jártok, hogy biztos legyen az öröm, az elkapásban.

2011. szept. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát nemtom, nagyon jópofa, de egy idő után nem lenne egy darab lepkénk se, mind az ágy alatt meg a szekrény alatt meg mndenféle lehetetlen helyen kötne ki
2011. szept. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!