Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Annabella, Barbara és Eszter...

Annabella, Barbara és Eszter becézések és Annabella a naptárban hol található?

Figyelt kérdés

Annabella névnap mikor van a naptár szerint és Ő hogyan becézhető?

Barbara és Eszter hogyan becézhető és mindenkinek tetsző nevek?


2011. jún. 3. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Június 9. Annabella


Anna, Bella, Bellus, de nekem csak egyben tetszik ez a név, hogy "Annabella" (hiszen az egyéb alakokért ott vannak az Anna és Bella nevek)


Barbara: Barbi


Eszter: Eszti


Az én lányom Eszter, szerintem gyönyörű név, és nem becézzük. Eszter, ha valaki nagyon becézgetni akarja, akkor Eszterke.

2011. jún. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Annabella névnap: június 9.(ez van jelölve a naptárban) és július 1.(ez nincs naptárban a jelölve) becézést nem találtam!

Eszter névnap: Május 24.(naptárban jelölve) és július 8.(nincs jelölve) Becenevek:

Eszti, Esztike, Eszterke, Ettike, Pöszi, Pöszike, Pöszke

Barbara névnap: December 4.(naptárban jelölve)

Becenevek:

Barbi, Barbika, Barbus, Barácska, Babika, Babóka, Barabella, Babita

Ezek közül a legszebb szerintem az Eszter!

2011. jún. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Annabella névnap június 9-én van. (amúgy én is a google segítségét kértem, ha beírod kidobja.)

becézései: Anna, Anni, Bella, Bellus, Ancsi, Annus, Belli, stb.


Barbara: Barbi,Barbus,Babi, stb.

Eszter: Eszti, Eszterke,Esztike, stb.


Őszintén szólva nekem egyik sem tetszik igazán, de ha választani kellene, akkor talán az Eszter.


Szép napot! :)

2011. jún. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Az mennyire nagy baj egy gyermeknek, hogy a névnapja közel van a születésnapjához?

Az Annabella nekem is csak egyben tetszik.

Az nagyon borzasztó név, hogy Nagy Barbara Annabella?

Vagy (apa ezt szeretné) Simon Nagy Barbara Annabella?

Szép napot Nektek és nagyon szépen köszönöm a segítségeket!!!

2011. jún. 3. 16:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Az nem baj, ha egybe, közel esik a névnap a szülinappal. A barátnőmnek régóta az Éva volt a kedvenc neve, hát nem december 23.-án szült? :) December 24. névnap és karácsony, és le is van tudva neki. 10 éves a kislány és nincs ebből probléma - arra figyelnek a szülei, hogy minden ünnep ki legyen hangsúlyozva, ne mosódjon egybe (pl. köszöntések, ünneplés, ajándékok terén). Tehát hiába tudhatnák le egy családi vacsival a névnapot, szülinapot és a karácsonyt, ők külön-külön megrendezik, max. nem a saját napján, hanem pl. a névnapot 1 héttel korrábban ünnepelték tavaly.



A Nagy Barbara Annabella nem rossz, bár elég hosszú, két vezetéknévhez semmiképp sem adnék két keresztnevet, főleg ilyen hosszúkat.

2011. jún. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Annabella: [link]

Becézése: Anna, Anni(ka), Annus(ka), Bella, Bellácska, Belluci, Bellus(ka).


Barbara: [link]


Eszter: [link]

2011. jún. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm Annabella, de mindenki Annabell-nek hívja. A Nagy Barbara Annabella azért sem jó, mert nagyon mély hangrendű a sok a miatt, Jobban hangzik, ha a Nagy vezetéknév mellé magas hangrendű keresztnevet választasz, pl. Eszter.
2012. aug. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!