Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ugye hogy szép név az Annabella?

Ugye hogy szép név az Annabella?

Figyelt kérdés
2009. jún. 18. 21:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Szerintem szép.
2009. jún. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
IGEN! Nekünk is tetszett, végül Anna Tünde lett a lányunk.
2009. jún. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.
2009. jún. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Szia! Én az egyik viselő vagyok, Annabellának hívnak.

Vidéki vagyok és miután megszülettem szinte mindenki aki utánnam született ez lett a neve, de még így is eléggé ritka név.

2009. jún. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Ne hari, nekem nem :(
2009. jún. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
És miért nem? Megtudnád indokolni?
2009. jún. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Nem tetszenek az összetett és a hosszú nevek: Annamária, Marianna, Nikoletta, Bernadett stb

De nem akartam senkit megbántani, csak a véleményemet írtam le.

Ettől független egy Annabellát úgy képzelek el, mint virgonc, életvidám, optimista nő vagy lány vagy kisbaba.

2009. jún. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Csak kérdeztem. Ne vedd sértésnek csak érdekelt a véleményed, hogy miért. Mondjuk én is egy rövid nevet adok majd a kislányomnak amit nem nagyon lehet gúnyolni, csúfolni.
2009. jún. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Én is Annabella vagyok. Nagyon ritka név, amióta élek személyesen egyszer találkoztam Annabellával, az is 20 évvel fiatalabb nálam. Ha rövid a vezetéknév jó, de ha hosszú, nem túl célszerű. Az emberek viszont mindig megdícsérik, hogy milyen szép név. Szerintem ez az általános. Én igazán nem tudom megítélni, ezt szoktam meg, nem volt hátrányom belőle soha, max. az, hogy sokszor kellett javítani Izabelláról, vagy Annamáriáról a megszólításokat.

Különben miért kérdezed? Te is az vagy, vagy a kislányod?

2009. jún. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

A kislányomat neveztük el Annabellának.

Imádom ezt a nevet, csak még meg kell szokni.

Hogyan lehet becézni?

2009. jún. 19. 16:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!