Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tervezel nyárra apróbb meglepe...

Tervezel nyárra apróbb meglepetéseket a gyerekeknek, vagy spontán történnek a dolgok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz konkrétan?


Nálunk általánban spontán történnek a dolgok, főleg, hogy hova menjünk.

2011. jún. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Olyasmikre, hogy pl: titokban vettem strandbérletet, így heti egy strandolás lesz, amit szeretnek.

Viszont jó lenne pár apróság, de nem tudom, mi legyen. Ami még nem volt, valami meglepi:)

2011. jún. 9. 13:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk spontán alakul majd. A Balaton mellett élünk, itt nyáron mindig sok program van. Gondolunk egyet és megyünk.

Tervezünk egy budapesti utat is, de lehet, hogy többször is sikerül elmennünk a fővárosba. Az állatkertet néznénk meg elsősorban.

2011. jún. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elég spontán lesz szerintem :) Jövő hónapban költözünk, onnan nagyon közel lesz a strand, ahova én ingyen megyek, mert az egyetemé a hely, én meg oda járok, nekünk ingyenes, plusz 6 év alattiaknak szintén. Na nem egy nagy eresztés az strand, de ingyen azért jöhet :) Szóval onnan bármikor lehet teljesen spontán strandra menni, vagy akár egész nap ott lenni.

Gondoltam arra is, hogy majd elugrunk Orfűre is a nagytóhoz, de ez se egy ilyen tervezett dolog, csak úgy eszembe jutott, hogy oda bármikor lehet menni, ráadásul az is ingyen van, a busz meg olcsó odáig. Meg az is eszembe jutott, hogy ott sátrazni is lehet, van kemping. Ha gondolok egyet, simán odatelefonálok a kempingbe, hogy 1-2 éjszaka mibe kerül, kerítek valakit a barátnőim közül, aki lejön velünk, és indulás.

Aztán persze lehet, hogy egészen mást találok ki még, amúgy is ilyen típus vagyok. Múltkor is vasárnap reggel azzal a gondolattal ébredtem, hogy ma kirándulni kell menni a Mecsekbe, néztem egy buszt, csináltam négy szendvicset és indultunk is.

2011. jún. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nyáron is dolgozom végig(2 napot dolgozom,kettőt nem),így a szabadnapjaimon biztos megyünk valahova a gyerekekkel.Az előre eltervezett programok nálunk nem válnak be...

2011. jún. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!