Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Győrbe hol és mikor lesz idén...

Győrbe hol és mikor lesz idén Mikulás ünnepség gyerekeknek?

Figyelt kérdés

Illetve hogy működik ez, kell valahol belépőt venni előre??,

Kislányom idén már 22 hónapos lesz mikuláskor és szeretném elvinni :) Köszönöm a válaszokat.


2011. nov. 15. 13:16
 1/3 anonim válasza:

A színház honlapján láttam, h. van mikulásünnepség. De többet nem tudok róla, én még nem voltam ilyenen. Talán a színházban kellene érdeklődnöd róla, ott biztos tudnak felvilágosítást adni.

[link] Itt látszik, h. dec. 4-én lesz.

2011. nov. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Én sem voltam még ezért nem tudom azt sem hol lehetne érdeklődni :( de akkor ezek szerint a színházba biztos többet tudnak majd mondani :)
2011. nov. 21. 09:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi írtunk levelet a Mikulás Birodalomba 2hete de még semmi válasz. 9002 Győr Pfiókra nem emlékszem,de a postán megmondják.Kisgyerek nevébe írj:) Színházba is biztos tudnak segíteni,de meghívó kell.

2011. nov. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!