Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek a lánynevek...

Szerintetek ezek a lánynevek közül melyik a legszebb: Dorina, Gréta, Lilien, Petra, Zsófia?

Figyelt kérdés
A vezetéknév Szatmári. Ha tudtok még szépen csengő lányneveket írnátok? Még 2 hónapom van, és nem tudunk választani:(
2011. jún. 10. 11:46
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ, sokat segítettetek:) Úgy néz ki, hogy Gréta lesz. Egyébként érdekesség, hogy a napokban volt Gréta-névnap és mikor bemondta a rádió a kis lusti babám egy hatalmasat rúgott belém. CSak mosolyogtam rajta. Persze biztos véletlen volt, de én vehetném akár jelnek is. Pedig akkor még tanácstalan voltam azért is írtam ki a kérdést. Köszi mégegyszer:)
2011. jún. 12. 21:13
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Szatmári Gréta, szép neve lesz!

S igen veheted jelnek is a dolgot, még ha sokan nem hisznek az ilyen jelekben.

Mi a Liza és Adél név között vacilláltunk a párommal, aztán néztünk egy aranyos kis filmet, ahol a főszereplőket úgy hívták, mint minket, és született egy lányuk, aki Lizzy lett. :) Szóval mi is nevettünk egyet rajta, és jelnek vettük. :)

2011. jún. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
58%
Szép lesz a neve:) Mi lányunk a Barátok közt alatt adott jelet hogy mi legyen a neve. Ezért lett Zsófia:)
2011. jún. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Dorina


Leona, Laura,

2012. máj. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
Gréta♥ szerintem gyönyörű név:) Amúgy a Szatmári-hoz még illik a
2012. szept. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
szerintem legyen Kinga és biztos azt adnám a lányomnak ha Szatmári lenne a vezetéknevem.Tudom most már mindegy de ha lesz még 1 lányod nevezd el kingának :D
2012. okt. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
Remélem végül a Gréta név mellett döntöttetek ! Engem is úgy hívnak , hogy Szatmári Gréta !
2013. márc. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Zsófia :)
2014. aug. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Petra, Dorina
2018. jan. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!