Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 13 éves unokahúgom azt akarja,...

13 éves unokahúgom azt akarja, tanítsam meg szinkronúszni. :D Holnap uszoda. Mi a szöszt csináljak vele ott? Lásd még lejjebb

Figyelt kérdés
lövésem sincs a szinkronúszáshoz de ő odavan érte :DD sokat játszunk, hülyülünk együtt de itt megáll a tudományom
2011. jún. 10. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha engem megkérne akárkim hogy tanitsam meg zongorázni akkor nem tudnám elvállalni ugyanis nem tudok zongorázni.

Arra nem gondoltál hogy megmondod ehhez nem értesz?

2011. jún. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jaj nem teljesen szó szerint kell érteni! úgy értem játékból valami ilyet kéne játszani vele. de lehet komoly is h vmi ilyen mozdulatot vagy mit meg tudjon csinálni de ezt is csak úgy játékból inkább
2011. jún. 10. 19:19
 3/3 anonim ***** válasza:

az én 15 éves unokahúgomnak is volt ilyen ötlete. azt mondtam kérése számomra parancs csak vegyen mély levegőt és fogja be az orrát. megfogtam, fejjel lefelé belenyomtam a vízbe, a lábszára kiállt a vízből, azt megfogtam és mozgattam neki. és forgattam a leányzót a víz alatt.

de azért hálás volt mikor elengedtem XD

2012. okt. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!