Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves Unokahúgom kb.2 perc...

5 éves Unokahúgom kb.2 perc alatt kirakott egy teljesen összekevert rubik kockát, véletlen van vagy talán tud valamit?

Figyelt kérdés
Össze kevertük neki megint de azt mondta nagyon elfáradt a keze majd kirakja később, lehetséges az ennyire különleges gyerek lenne?
2011. máj. 31. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Jaj persze.Pár napja is voltak itt oldalakon keresztül ajnározták a csodagyerekeiket.
2011. máj. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%

Láttátok mikor megcsinálta?

nem lehet hogy átragaszgatta?

2 perc még egy zseninek sem elég.

èn életemben elöször (tini koromban) magam raktam ki úgy hogy napokat gondolkodtam rajta, és próbálgattam. az utolsó rész nagyon nehéz. azóta bele izzott a kezembe hogyan kell, és pár perc alatt kitudom rakni.

de a legtöbb baátom úgy csinálta hogy számoltak. van egy trükk aminél meg van mikor merre hányat kell fordítani és akkor sikerült.


vagy tudja a trükköt, vagy átragaszgatta.

2011. máj. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%

inkább véletlen, nem is hiszem, hogy értené mi a lényege.

Ha meg kirakta valóban, akkor ne örüljetek mert nem különleges, hanem beteg.

2011. máj. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem hamis komolyan mondom nem azt mondtam hogy zseni gyerek, csak ott tekergette nem számolt szerintem meg stb. azt egyszer csak hibátlanul ki lett rakva minden, lehetséges hogy véletlen.
2011. máj. 31. 19:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért egy rubik kockát elég nehéz véletlenül kirakni.nekem direkt se sikerült vagy egy hónapig (és azota sem soha).

Valószinübb,hogy van érzéke hozzá,ráérzett hogyan kell,jó a logikája,a térlátása.Ez alapvetően nem jelenti,hogy zseni,de azt hogy beteg végképp nem.nem kell ebből messzemenő következtetéseket levonni szerintem.Ügyes kislány ,örüljetek neki ha igaz.

2011. máj. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megrémiszt, mennyi itt a rosszindulat!
2011. jún. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"A Rubik-kocka kirakásának világrekordját jelenleg az ausztrál Feliks Zemdegs tartja, ő 6,24 másodperc alatt oldotta meg a feladatot egy 2011-es versenyen."

Itt a teljes cikk, most építettek egy gépet, amelyik 10 ms alatt rakja ki: [link]

Tehát a 2 perc ehhez képest igencsak lassú :)

Hozzám képest viszont zseni :)

2011. jún. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

úristen, miért kell lebetegezni, szegény gyereket??

egyesek itt iszonyat rosszindulatúak....

ha véletlen, ha nem, nagyon ügyes az unokahúgod, egyébként tök egyszerű, pár nap múlva keverd össze megint és add a kezébe, ha újra kirakja, lehet fejleszteni, mert tényleg több van benne, mint egy átlag gyerekben, ha nem akkor lehet, hogy tényleg véletlen volt.

2011. jún. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális válaszokat
2011. jún. 1. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!