Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyszobába szeretném tenni 3...

Egyszobába szeretném tenni 3 éves kisfiam és hamarosan megszülető kishugit. Jó ötlet ez?

Figyelt kérdés
Elég nagy a kisfiam szobája és arra gondoltam hogy egyik felét lefestem rózsaszínre a másik meg marad úgy ahogy van fiamnak. Van valakinek hasonlóan?
2011. jún. 10. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is együtt van a fiam és a lányom. De akkor tettem őket össze, amikor a kisebb már nem kelt fel éjjel enni, 6-8 hónapos kora körül.
2011. jún. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem beszéld meg a nagyobb gyerekkel is, ne érezze úgy, hogy elveszed a szobáját. Ha nincs más lehetőséged, persze rakd egybe őket. Kb. 10 hós volt a kicsi, amikor egyberaktam őket, akkor már kicsit jobban aludt. Viszont ha valamelyik beteg lesz később, akkor is felkel, sír, a másik meg aludna. De ahogy tapasztalom, nagyon jól alszik a nagyobb a kicsi sírása ellenére, vagy ha fel is kel, hamar visszaalszik.
2011. jún. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 2 lány volt együtt világoskék falú szobában. Első pár nap a hálóban volt velünk a pici (mózesben)

A nayg hamar megszokta, 3 éves volt, nem zavarta éjjel a pici.

Szerintem is oda tegyétek a picikét. De a rózsaszín... én nem bántanám a falat :)

2011. jún. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!