Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mire jó hogyha vezetem a...

Mire jó hogyha vezetem a görbémet? Egyáltalán mi ez, és hogy kell? Honnét tudom hogy mikor van peteérésem? Mi az a barnázás, és a tojásfehérje szerű folyás?

Figyelt kérdés

Ne nézzetek tudatlannak kérlek,de tényleg nem tudom! Már van 1kislányom,de én soha nem foglalkoztam ilyenekkel. Mikor elhatároztuk hogy babát akarunk rögtön összejött,így nem volt rá szükségem.

Köszönöm!


2011. jún. 17. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:

A hőgörbe egy olyan görbe, amit a minden reggel ugyanabban az időben és ugyanott mért hőmérsékletedből csinálhatsz. Azért jó, mert mutatja a peteérést. Peteéréskor a hőd felugrik és ha valóban megtörtént a peteérés akkor fent is marad. Előtt sokaknak leesik a hő, sokaknak nem, a lényeg,hogy emelkedjen és fent maradjon!

Első hónapban még nem igazán veszed hasznát. A másodiknál már látod,hogy kb. mikor lehet a peteérésed.

A tojásfehérje folyás is a peteéréssel van kapcsolatban! Általában peteérés előtt már pár nappal termelődik és nő a mennyisége, amikor a legtöbb van, az a jó. De van akinek nem tojásfehérjés,hanem krémes. Tojásfehérjés alatt egyébként azt értjük,amikor a két ujjad közé veszed a nyákot és nyúlik. Nekem a wc papíron is látszódott! A barnázás speciel nekem soha nem volt. Sokaknak így kezdődik a menstruáció. Nem rögtön erős, piros vér jön,hanem egy vagy két napig ilyen sötétbarna. Sokaknak akkor is ez jelentkezik vérzés helyett,ha teherbeestek!

De ha a kislányod elsőre összejött, akkor most miért foglalkozol ilyenekkel? Csak szeressétek egymást!

Mi sem csináltunk semmi különöset, csak 2-3 naponta együtt voltunk és elsőre össze is jött!:))


13 hkm

2011. jún. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem foglalkozok vele,de ezen a topikon is annyiszor olvastam ilyen kérdésekről,én meg azt sem tudom miről beszélnek!
2011. jún. 17. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!