Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Libero kupont egyesével vagy,...

Libero kupont egyesével vagy, külön-külön kell elküldeni? A csomag alján lévő kupont kell kivágni? Kupont hogy lehet beváltani?

Figyelt kérdés

Bocsi a sok kérdésért,de most váltottunk át és nem tudom ennek menetét!ű

Köszi a válaszokat!


2009. márc. 23. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen libero kupont szeretnél elküldeni?Mi már régen használjuk a Liberót, de beküldős kupont én sajna nem tudok. Régen a nyuszi figurákat kellett ajándékokért beküldeni, most vonalkódos akciójuk van.A vonalkódnál annyit küldesz be egyszerre amennyit akarsz, de többet érdemes, mert ajánlva kell küldeni és ha kevés megy egyszerre akkor már meg se éri némelyik ajándék.De ehhez regisztrálni kell mielőtt beküldesz! Erre gondoltál esetleg? Kuponról Dm-ben vagy rossmannban beválthatókról hallottam már.Remélem tudtam vmit segíteni!:-)Üdv
2009. márc. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Libero klubba kell regisztrálni. www.liberoklub.hu

Nem a kupont kell kivágni (gondolom a nyuszikára gondolsz), hanem a vonalkódot. Az oldalon minden infót megtalálsz.

2009. márc. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2009. márc. 23. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!