Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés, szoptatás után szedett...

Szülés, szoptatás után szedett valaki fogyi bogyót? Milyet? Mennyibe kerül? Hatásos volt?

Figyelt kérdés
Még 15 kg van rajtam és nem látok más megoldást. Nem voltam hízékony, de 15 kg-ot leadni nem egyszerű. Abban reménykedem, ha visszanyerem régi súlyom, nem is jön vissza, mert csak a terhesség miatt híztam meg.
2011. jún. 18. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:

a barátnőm mondta, hogy terhesség alatt valóban meghízik a nő és úgy marad az alakja. Ha még szoptatod a gyerekedet, akkor ne fogyókúrázzál, mert nem szabad!

Várd meg türelmesen, míg eljön az idő, akkor fogyózhatsz. Ne szedjél semmilyen fogyókúrás szert, ezt inkább szakembertől kell tanácsot kérni. Az emberek sokféleképpen tudnak elhízni ill. lefogyni. Mint ahogy leírtad, hogy nem voltál hízékony típus...

Azt állítják, hogy a zöld teának zsírégető hatása van (és rákmegelőző is) és segít a fogyásban, de ezt most nem ajánlom, mert nem tudom, ilyenkor szabad-e.

2011. jún. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én update módszerrel fogyok, más nem vált be.
2011. jún. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Már nem szoptatok, ezért akarom leadni a felesleget.
2011. jún. 18. 15:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Amit ajánlok és nálam bevált (igaz a terhességem előtt), hogy este 6 után már nem ettem, a délelőtti órákban ettem szénhidrátos ételeket, édességeket kerültem, az esküvőmre így fogytam le 1 hónap alatt 5 kg. Rajtam 10 kg felesleg van, de az sem lenne baj, ha 15 kg lemenne, erőt kellene magamon venni, mert így ha lesz 2. baba, csak rajtam marad a felesleg és nem fog lemenni soha. :( Pedig a lányom után szaladok eleget, de az étrenden kellene változtatnom.
2011. jún. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lemaradt: én nem hiszek ezeknek a fogyasztó szereknek, csak pénzkidobás az egész, szerintem.
2011. jún. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az update is hasonló elven működik: mindent lehet enni, csak mértékkel, és nem mindegy, hogy mikor.

Este egy édesítővel készült csokipuding vagy jégkrém.... Imádom, és még fogyok is :)

Édesítőszer-elleneseknek: steviát használok :)

2011. jún. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is gondoltam rá, hogy szedek vmit, bár rajtam "csak" 5kg plusz volt. Gyógyszertárban kértem tanácsot, hogy melyiket vegyem (én a CLA+T-re gondoltam), de a patikusnő lebeszélt, azt mondta pénzkidobás az egész. Mindezt halkan, súgva mondta.

Ha valóban létezne hatásos fogyibogyó, akkor miért van ennyi túlsúlyos ember? Azért, mert diéta és mozgás nélkül egyik bogyó sem ér semmit. Ez a kettő pedig önmagában is hatásos, de persze nem megy egyik napról a másikra, mint ahogy a plusz kilók sem 2 hét alatt szaladtak fel.

Idő kell hozzá, rengeteg kitartás és önuralom!

Én elkezdtem futni járni (idáig utáltam, de most nagyon megszerettem), heti 1x járok zumbázni, ahol a latin táncok alaplépéseit is el lehet sajátítani, na meg persze odafigyelek a kajára. Este már nem eszem sokat és napközben is odafigyelek, nem eszem szénhidráthegyeket :)

Már 3 kg lement, pedig nem éhezem egyáltalán!

Pl. vacsira nyugodtan be lehet vágni fél kg epret vagy egy fél dinnyét (bár sokan nem ajánlják, de ettől reggelre laposabb a hasam, vajon miért?).

Sok sikert! :)

2011. jún. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!