Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a homoszexuá...

Mi a véleményetek a homoszexuális párok örökbefogadásáról (női, férfi párok, mindegy)? Arra vagyok kíváncsi, szerintetek miért rossz/jó egy ilyen közeg a gyerekeknek, mennyiben alakul eltérő módon a személyiségük.

Figyelt kérdés
Kérem a lehetőségekhez képest mellőzzük a b..i-zást!
2011. jún. 18. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Nem érzem véletlennek, hogy gyereket csinálni 2 különböző nemű ember tud. Még egy egyedülálló anya sem tud mindent megadni a gyereknek egy hétvégi apukával, hát még két szexuálisan aberrált ember. Mit lát az a gyerek? Mit él át?
2011. jún. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
nem ítélkezem,mindenki azzal szexel akivel akar,viszont nagyon nem tartom sem helyesnek,sem normálisnak,hogy gyereket neveljenek,a gyereknek nagyon nem jó,identitás zavara lehet,ráadásul,2 apja vagy 2 anyja van az sem megfelelő hogy egészséges legyen szellemileg
2011. jún. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem inkább éljen boldog,szerető családban meleg párok gyermekeként egy ember mint szörnyű körülmények között egy férfi-női páros gyermekeként.Szakemberek szerint nem lesz más a személyisége egy homoszexuális pár gyermekének.Sőt szerintem inkább elfogadóbb lesz a világ felé.Én igaz nő vagyok és férfi párom van és kb. 1 hét múlva érkezik az első kisbabánk akit nagyon várunk és szeretni fogunk ettől én nem ítélkezem.Mindenkinek maga joga eldönteni hogyan éli az életét és nem kéne őket elítélni azért mert a saját nemükhöz vonzódnak.És mivel annyian hagyják el gyermekeiket ezért az árva kisgyermek és a meleg pár is megérdemli,hogy egy szerető családot alakítsanak ki együtt.
2011. jún. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 kisnita ***** válasza:
88%

Nagyjából az a véleményem mint a 3. válaszolónak.

Én személy szerint nem tudnám elképzelni, hogy azt mondkam a gyereknek, hogy na kisfiam én vagyok az egyik anyukád, ő meg a másik. Nekem ez olyan fura, rendellenesnek hat. Ez valószínű azért van mert heteroszexuális vagyok és nem tudnám elképzelni, hogy egy nővel éljek. Viszont a homoszexuálisoknál ez a természetes ezért ők teljesen másként látják a dolgot. Örülnék ha lenne egy homoszexuális válaszoló is megosztaná velünk hogy mit gondol a témáról. Jó lenne más szemszögből is látni a dolgot.

2011. jún. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%

Egyáltalán nem gondolom, hogy normális dolog! Nem természetes! Milyen emberré válik az a gyerek?? A természet nem hiába találta ki, hogy a férfi és a nő által jöjjön létre új élet, illetve ők neveljék! Szerintem ezek az emberek örüljenek, hogy ennyi mindent megengedhetnek maguknak manapság és ennyire támogatják őket Magyarországon! Hagyják legalább a gyereknevelést az "egészséges" emberekre!!!

Elég nekünk a színes felvonulást, a nyilvános szerelmüket nézni nap mint nap!!!

Így is ez a szuper sajtó divatot teremtett a melegséggel!!!

Felháborító! Lassan ciki már heteroszexuálisnak lenni!! Eltűntek a nemek..nézzétek már meg mit művelnek a fiatalokkal...meg se tudod állapítani melyik fiú, melyik lány!!

2011. jún. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%

Én úgy gondolom, hogy egy idegbeteg, nyomott, aberrált, agresszív és még isten tudja milyen heteroszexuális pár gyerekeként sokkal jobban deformálódik egy kicsi személyisége, mintha szeretetben nevelik akár egyedülállóként, akár meleg kapcsolatban. A gyerek nemi identitása egyfelől genetikailag adott, másrészt pedig természetesen sok múlik a környezet hatásain is. De az én véleményem szerint amennyiben intelligensnek érezzük magunkat nem szexelünk, nem csókolózunk (ezalatt nem a szájra puszit értem!), nem fogdossuk egymást a gyerek előtt akkor sem, ha heterok vagyunk. A másság elfogadása pozitív dolog. Ha a gyerekem bölcsis-ovis csoportjába, iskolai osztályába SNI-s, autista, Down-kóros, vak, siket, mozgásában akadályozott gyerek, vagy meleg kamasz jár, nem fogom elvinni onnan.

Az egyik legjobb barátom homoszexuális. Nem ismerek nála empatikusabb, megértőbb embert, és bámulatosabb PEDAGÓGUS-t. Amellett, hogy fantasztikus egyéniség, lenyűgöző szakember, bármilyen kisgyereknek lehetne szuper apukája is.

2011. jún. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!