Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legtöbb férfi miért haragszi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb férfi miért haragszik a homoszexuális társaira, amikor ők még a vetélytársaik sem lehetnek a nőknél? Örülnék, ha jó sok válasz születne =)

Figyelt kérdés

Eredetileg a "Kultúra és közösség" témakörben akartam ezt feltenni, de azt hiszem itt több válaszra számíthatok :D

Most csak a fiúk/férfiak véleményre volna szükségem, persze a nőkére is kíváncsi vagyok, ezért kérlek írd le a nemed is(és az életkorod (is), bár az nem annyira fontos :) ).

Előre is köszönöm mindenkinek :)


2011. jan. 7. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
mert ők ránk tekintenek úgy mint mi a nőkre, és minket akarnak seggbek*rni. ennyi.
2011. jan. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Moszuke ***** válasza:
38%

én nem tartozom a legtöbb réteghez, tojok a b_zikra, csak ne hirdessék, hogy ők mások és ne akarjanak jogokat meg feltűnést.

22/f

2011. jan. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem tudtad,hogy a melegek,csak saját nemükhöz vonzódnak?
2011. jan. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem, hogy ennyire feltűnösködnek :S de nem csak a melegekkel vagyok így, hanem a normális (hetero) párokkal is. Nem kell az egész világ tudtára hozni h együtt vannak.
2011. jan. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én épp ezért bírom a melegeket, mert így nem veszik el előlem a nőket, nekem csak jó ha sok meleg van.
2011. jan. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Mert lefoglalták a szivárványt, miközben az mindenkié.
2011. jan. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%
öhm... Mert pl nem szép dolog az én szememben a melegfelvonulás vagy az méginkább nem tetszik ha a gyerekem látja az utcán, hogy 2 férfi csókolózik... amúgy úgy tudom a legtöbb meleg a zsidók közül kerül ki...
2011. jan. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%
Semmi bajom, csak engem ne környékezzen, és ne vonuljon fel. Ha mi nem harcolunk heterofelvonuláson akkor nekik minek?
2011. jan. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

FIGYELEM

Szeretném közölni hogy itt én írtam egy választ, olyanokat mint itt a többség. A lényege az volt, hogy nekem nincs bajom a melegek azon részével, aki normálisan él, és nem büszkélkedik felvonulásokon a beállítottságával. Viszont a moderátor kitörölte valami oknál fogva, pedig NEM volt szabálysértő. Számtalan ilyen esetet tudnék mondani amúgy.


Mostmár elegem van, itt sokkal dúrvább, mocskolódóbb kommentek is vannak, MIÉRT CSAK AZ ENYÉMET KELL KITÖRÖLNI? Oké, hogy ha netán néja írok egy hülye választ azt kitörlik, de a normálisakat miért?

2011. jan. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

tegnap 22:39

Te voltál a 15 éves srác, igaz? Előbb kellett volna lementenem a hozzászólásodat, már mindegy...

A moderátorok tényleg elég szigorúak mostanában, a kérdést is háromszor kellett újraírnom, mire kitehettem :-/ (igen, tudom hogy nem ők ellenőrzik közvetlenül, de akkor is közük van hozzá)

Tényleg nem volt benne semmi, ha itt valamibe bele tudnak kötni,az a zsidós( meg a 19:54-es,mert provokálós :D)

Remélem a többit majd békén hagyják, pont azért tettem fel itt a kérdést (ahelyett hogy a téma után olvastam volna valahol), hogy ne csak cenzúrázott véleményeket kapjak... :-/

2011. jan. 8. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!