Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ajánlanátok bababarát szállodát?

Ajánlanátok bababarát szállodát?

Figyelt kérdés

És persze jó is legyen, meg olcsó is. :)))

3 éves a lányom, szóval már nem igazán baba.


2011. jún. 23. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Kehidakustány nagyon jó... de bazi drága. Olcsót nem találsz.
2011. jún. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kiskunmajsa. Bár az sem olcsó. Én még csak kismama vagyok, mi is mennénk nyaralni, de semmi jó és olcsó hely nincs:(
2011. jún. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az attól függ, hogy mit nevezel bababarátnak. Mik az igények? Legyenek foglalkozások is a csemetének vagy csak legyen etetőszék/kiságy/bili stb? Mert ha ez utóbbi, akkor szerintem már nincs olyan hely (szálloda, panzió, motel), ahol nincsenek ilyen cuccok.


Várgesztesi Villapark nagyon jó, de egy három-négytagú családnak nagyon drága a szállás, viszont ha összebeszéltek barátokkal/nagyszülőkkel, akkor megfizethető.

2011. jún. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sümeg Hotel kapitány, nagyon jó hely.Vannak medencék, foglalkozások, meg egy csomó minden!


nézd meg a honlapjukat: [link]

2011. jún. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!