Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bababarát szállást ajánlanátok...

Bababarát szállást ajánlanátok két napra a Dunántúlon?

Figyelt kérdés

Üdülési csekkel fizetnénk, most novemberben. Olyan szálloda érdekelne, amelyben van a babáknak is medence-rész. Esetleg tapasztalatokat írnátok?

Köszönöm!


2011. okt. 26. 13:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Zirc Szarvaskút


Nagyon klassz, igazi bababarát hely :) Minden tele játékkal, etetőszék, babapohár, minden ami kell :)

2011. okt. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Alsópáhok-Kolping Hotel


Abszolút bababarát szálloda.

2011. okt. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló, nagyon köszönöm!

Már kértem is árajánlatot, 2 éj 2 főre + a 2 éves gyermek nem is olyan drága. Szeretném kérdezni, hogy abszolút felszerelt "gyermek-ügyileg"? Mit kell biztosan vinni, ami esetleg ott nincs? Írnál pár sort a szállásról/étteremről? Nagyon megköszönném!

2011. okt. 26. 14:35
 4/15 A kérdező kommentje:

Most láttam a 2. választ is, köszönöm szépen!

A zirci hotel érdekelne, nyáron szeretnénk kipróbálni a Kolping Hotelt majd.

2011. okt. 26. 14:41
 5/15 anonim ***** válasza:

1.

Zirc


Etetőszék, gyerektányér, gyerekpohár az étteremben + külön játszósarok rengeteg ikeás játékkal. Nem néznek ki titeket, ha a gyerek a földre szórja a kaját - szó nélkül jönnek sepregetni.

Külön is van játszószoba (nem csak az étteremben), nagyon klassz nagyon tiszta.

A fürdőrészen van nagymedence, kismedence, jacuzzi, gyerekmedence (telis tele játékkal).

A szobában van gyerekágy (utazóágy). Szerintem tudnak adni bilit, gyerekkádat is, de mi ezeket nem kértük - erről kérdezd meg őket. Mi egy darab utazóágyat kértünk csak. A gyerekeket mi csak lezuhanyoztattuk (mi csak egy éjszakát voltunk).

Van kismotor, gyerekbicikli, futóbicikli, felnőttbringa+gyerekülés.

Van játszótér (hinta, teke, csúszda, homokozó).

Nagy füves terület.

Hirtelen ennyi jut eszembe.

Ha valami eszedbe jut, kérdezz nyugodtan.

Mi nyáron voltunk 2 napot (egy éj), nagyon tuti hely tényleg, annyira jól éreztük magunkat. Akkor voltak a gyerekek 8 hós + 2,5 évesek.

2011. okt. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

1.

Messze van a város (közért), úgyhogy vigyetek vizet, kekszet, vagy amit szoktatok enni/inni.

2011. okt. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

1.

ahogy a honlap képein látszik, mi a családi szobában voltunk

2011. okt. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hú, ez nagyon jól hangzik, nem is nézek más helyet, nagyon tetszik! A honlapot is olvasgattam. Azt hiszem, mi standard 2 ágyas szobát kérnénk, viszont vajon csak utazóágyat tudnak adni a gyermeknek, vagy pótágyat is? Akkor még játékot sem kell vinni, ahogy írtad, még a medencéhez is van pl. úszógumi, karúszó, labda, stb.? A kismotornak és a játszószobának nagyon örülök!

És hát igen, azt néztem, hogy messze a város zajától van a hotel, de ezt nem is bánom...:)

Köszönöm szépen a válaszaidat!!

2011. okt. 26. 15:05
 9/15 anonim ***** válasza:

Pótágyat és a karúszókat inkább kérdezd meg, ezt nem tudom.

Fürdetőjáték volt dögivel: úszószemüveg, kancsók, poharak, homokozószerű játék vagy egymillió :)

De a gyerekmedencében nem mély a víz, oda nem kell karúszó, mert le fog érni a gyerkőcöd lába.

A nagymedence vize elég hideg (mint egy uszodában), az inkább felnőttnek való.

2011. okt. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, egyelőre ennyi lenne a kérdés. Ha mégis eszembe jut valami, még szólok. :)
2011. okt. 26. 15:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!