Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A párom nem AKAR kijönni a...

A párom nem AKAR kijönni a családommal! Mit tegyek? Többi lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

19 éves vagyok a párom 25 és az első babánkat várjuk!A szüleim 5 éve váltak el és úgy alakult hogy egy idő után én és a hugom is édesapánknál maradtunk és nem tartottuk a kapcsolatot édesanyánkal!Miután összejöttem a párommal Apukámmal is eléggé megromlott a viszonyom, sokat veszekedtünk ami így vissza tekintve az én és a párom hibája volt!Külföldre költöztünk de miután megtudtuk hogy jön a baba én haza jöttem ő pedig kint maradt dolgozni!Teljesen megváltozott az egész család mióta úton van az unoka!Mindenki segítőkész anyukámmal is kibékültünk!Párom közölte velem hogy ő nem hajlandó megismerni anyukámat és nem érdekli milyen vizsonyba van apáékkal!mit tegyek?? teljesen kétségbe estem! pedig az itthoniak szeretnének jóban lenni a párommal! kérlek segítsetek!!!!


2011. jún. 24. 00:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de szerintem a párodnak elég bunkó a hozzáállása. Jön a baba, egy család vagytok, és azért ez nem így működik, hogy ő nem akar velük jóban lenni. Születésnapok, karácsonyok, miegymás azért lesz itt elég sok közös ünnep. Szerintem ezeket szépen magyarázd el neki, és mond meg, hogy a gyerek szempontjából is fontos, hogy mindenki jóban legyen mindenkivel.
2011. jún. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint nem tudsz mit tenni. Én a helyedben nem is tennék semmit. Páromat, ha nincsenek egyéb problémák nem tagadnám meg és a szüleimet szintúgy nem. Párod téged szeret nem a szüleidet. Ha nem akarja hát nem. ne kényszeríts rá semmit. Ha úgy alakul tervezz közös programokat a szüleiddel, de egyedül. Fogadd el párod döntését. Hidd el, az idő téged fog igazolni, majd megenyhül ha látja milyen jóban vagytok. Ha meg nem, akkor legalább nem dobtad el a régi családodat az újért.
2011. jún. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tartottad a kapcsolatot az édesanyáddal, szóval nem volt túl fényes a viszonyotok. Így ismerted meg a párod, aki kialakított a dologról egy véleményt.

most a baba miatt újra jóban (?) vagytok, amit ő nem tud hova rakni most még. Én nem ítélem el.


Nálunk is hasonló. Az egyik mamámat 13 éve láttam utoljára, de telefonon tartjuk a kapcsolatot. Nem szeretném részletezni, hogy miért alakult így. Tavaly megszereztem a jogsim és mondtam, hogy de jó, majd nyáron fogjuk magunkat és meglátogatjuk a mamát. Erre párom kiakadt, hogy mi a fenének erőltetem, mikor ő nem kiváncsi ránk. Elsőre fura érzésem támadt, de átgondolva teljesen igaza van. A látogatás nincs feladva, de ő nem hajlandó jönni.

2011. jún. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat!megértem a páromat is!de a családnak hogyan magyarázzam el hogy miért ilyen??annyira nehéz ez!
2011. jún. 24. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!