Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi pénzből tud kijönni...

Mennyi pénzből tud kijönni egy kétgyerekes család egy hónapban?

Figyelt kérdés

Kb mennyi az,amiből szerintetek ha nem is fényűzően,de meg lehet élni két gyerekkel,kb 80 000 rezsi mellett?

Esetleg ha nem titok,ti mennyiből éltek,hogy tudjátok beosztani,hogy a babának is minden meglegyen,a nagyobbnak is és a felnőtteknek is (háztartás)


2009. aug. 9. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ezt sajnos nem lehet leirni,mert mindenkinek más!Valaki a családból mindig nélkülöz és ez általában a szülő,mert ő tud lemondani dolgokról általában!A gyerekek nehezebben értik meg,hogy most valamire nem jut.Nekünk 180ezer ft jön be összesen,ebből 102ezer a kiadás havonta,a maradék megy kajára,ruhára vipőre meg most még a 3 nagyobbnak a suliba a cuccokat is valahogy ki kell préselni!Mindent kinőttek a gyerekek,hát elég nehéz lesz!!25-én már kölcsön kell kérnem kenyérre,hogy egyenek valamit!Sajnos ez van,nem tudunk több pénzhez jutni!:(

2009. aug. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnálom :...

Mi is kb így vagyunk és mindig azt kapom a páromtól hogy az én hibám,hogy nem tudom a pénzt beosztani :(

2009. aug. 10. 08:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy fél évre passzold át neki ezt a feladatot úgy, hogy mindig üljetek össze és írjátok le a várható kiadásokat és a ténylegesen felmerülteket is. Nem ártana, ha jobban belelátna, mert így könnyen pampog, hogy te nem tudod beosztani a pénzt. Teljesen nem bíznám rá a dolgot, mert előfordulhatna, hogy valamiket "lazán kihagy", hgy úgy tűnjön, neki jobban megy. Aztán meg érkezik a levélke az elmütől, meg a főgáztól stb., hogy elmaradás van. Ne hagyd magad, ez egy nagyon nehéz feladat és becsülendő!
2009. aug. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát mi ezt is kipróbáltuk,de a párom ezekután is azt mondja,hogy osszam be jobban,pedig vásárolni is a legtöbbször együtt megyünk!Ilyen esetre valami jó tanács?Bocsánat a Kedves Kérdezőtől,hogy belekérdezek!!

Sorry!

2009. aug. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nyugodtan :)

És köszönöm a válaszokat.

A férjem magánál hordja a családi kasszát és napi 1-2000 ft-ot kapok,hogy osszam be.szerinte ha nem így lenne,egy hét alatt elverném minden pénzünket.Így legalább két hétig van.... (:))))))))

2009. aug. 12. 13:56
 6/6 anonim ***** válasza:
64%

Szia!

Hát a mai világban egy ezres épp a kenyérre,zsömire elég,meg egy kis felvágottra!Nem értem azért a férfiakat!Rajtuk múlna,akkor éljünk a levegőből!Elvégre azért dolgozik az ember,hogy néha vegyen magának valamit,amit megkiván!Nem mi tehetünk arról,hogy annyira drága a megélhetés,hogy hó végére elfogy a pénz!

Neked még nehezebb,mert csak annyicska pénzt kapsz!Én legalább kezelhetem magam,a párom meg mondhatja,hogy már megint elszórtam!Pedig csak a legfontosabbakat veszem meg!Mindenből a legolcsóbbat!

2009. aug. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!