Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes lenne venni egy...

Érdemes lenne venni egy nagyobb táskára?

Figyelt kérdés
Lányom egy éves és a pelenkázó táskába nem fér bele az összes cucca főleg ha még váltó ruhát,melegebb ruhát és még játékot is kell vinni.Más is így van ezzel,vagy visz 2táskát?
2011. jún. 25. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Hová mennél akkora cuccal?egy sétára nem kell meleg cucc,ugy se utközben öltözteted át...pelus,popsitörlö,valami rágcsa ha megéhezik,és innivaló.
2011. jún. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Végig ugyanaz a táskám volt. Nem vittem magammal a sétákra az egész szekrényt. Vittem egy melegebb pulcsit vagy kabátot, törlőkendőt, innivalót, a pénztárcámat és a kocsi aljában volt egy takaró, ha elaludna és hűvös van..

Út közben hogy képzelted a pelenkázást és a teljes átöltöztetést? Szerintem inkább szelektálj, mi szükséges valóban és mi nem az. Persze, ha túl sok a a kidobandó pénzed, vehetsz másik táskát, de annak is véges a befogadóképessége :))

2011. jún. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekünk sosem volt pelenkázótáskánk. Simán sétálni nem viszek pelenkát sem, váltóruhát sem. Max egy pulcsi, ha kétes az időjárás.

Ha messzebb megyünk, akkor meg egy sima vászonszatyor, abba rakom a pluszruhát, pár db pelenkát, utazócsomagos törlőkendőt.Ezenkívül max innivaló és pár db babapiskóta, ami nálunk van.

2011. jún. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én úgy megyek sétálni a fiammal,hogy a babakocsi aljába beteszek mindent,ő meg sétál.így nem nekem kell cipekednem.Nem egyszer át kellett öltöztetenem séta közben,mert hirtelen hűvös lett,vagy a játszótéren a csapnál csurom vizes lett egy pillanat alatt.így nem kell a hazamenni,csak átöltöztettem és kséz.vagy egy teljhes váltóruha,váltószandi,homokozó játékok,mindkettőnknek innivaló,rágcslnivaló.a táskámban egy db. pelenka,kis csomagos törlőkendő.
2011. jún. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem sima sétálgatásra gondoltam hanem ha a nagyszülőkhöz megyünk fél vagy egész napra.Csak ezt elfelejtettem leírni.
2011. jún. 25. 13:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, hát ez azért egészen más szituáció! Egész napra több holmi kellhet. A plusz ruhát, enni és innivalót akár egy nylon táskába is beleteheted a babakocsi alsó részébe. Ha meg autóval mentek, még egyszerűbb a helyzet. Mi rengeteget utazunk a kislányunkkal pár hetes kora óta. Mindig van az autóban 1-2 váltás ruha, pelusok, játékok, hogy ha véletlenül induláskor valami lemaradna, ne kelljen útközben még esetleg vásárolni.
2011. jún. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Evés nem téma nálunk,mert ebéd-tízórai-uzsi,olyat ehet amit mi,azt nem vinném,de egy sima hátizsák is megteszi sztem,abba belefér minden:váltóruha,innivaló,pelus,popsitörlő....persze nem kell tulzásokba esni.
2011. jún. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi nagyon sokat maszkaltunk a gyerekekkel egy-egy napra a nagyszulokhoz, kirandulni, stb.

Persze, ilyenkor tobb cucc kell.

De akkor sem vettem emiatt oriasi pelenkazo taskat. Mondjuk a mienk eleg nagy, de egy napi cucc akkor sem ferne bele, max egy hatizsakba.

Az nem az en stilusom, szoval a szokasos egyszeru keves holmi kerult a pelenkazotaskaba, a tobbi egy szatyorba a babakocsi aljaba, vagy raakasztottam.

Szerintem emiatt neked sem kellene masikat venni.

2011. jún. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyen bajban vagyok.A lányom a hátamon hordozóban(Mt vagy csatos hordozó),s ha megyünk dédihez kell pelus,popsitörlő,krém,pótruha,játék,stb... S nem tudom miylen táskában vigyem a cuccot..S még kell textilpelus,pénztárca,meg pia(nekem neki egyaránt.stb..)

14hós baba anyuja

2011. jún. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!