Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha nincs kocsink, érdemes...

Ha nincs kocsink, érdemes autós hordozót venni? Vagy elég a beköthető mózes, és majd ha nagyobb lesz, kap egy autós ülést (ha mégis autóznánk)?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 09:18
 1/5 anonim ***** válasza:
26%

A mózes hiába beköthetö, nincs olyan ami engedélyezve van. vagy is tilos mózesben a gyermeket az autóban szállítani.


Hordozó azért jobb, mert a mózes pár hónapig jó aztán mikor nem lát ki belöle akkor utálni fogja. a hordozó otthon is jó ahol lehet benne ringatni, vagy ha fáj a kezed bele kötöd és nézelödik.


sok korház csak hordozóban engedi ki a gyermeket, semmi másban. hogyan viszitek haza? gyalog?

2010. aug. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem vegyetek akár használtan, pár ezer ft-ért egy nem annyira márkás hordozót, arra az esetre, ha mégis menni kell autóval valahová. sose tudhatod, mit hoz az élet, ne akkor kelljen futkosni, hogy mi legyen a babával.

az enyém egyébként nagyon szeret benne üldögélni is, ha nyűgös, abban van a konyhában, és most abban is eszik, mert még nem ül, hogy etetőszékbe tegyem.

a mózes tudtommal kocsiban nem szabályos, mint gyerekülés.

2010. aug. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van olyan mózes, ami beköthető... Otthon vagy babakocsiban tuti nem raknám a gyereket hordozóba, amúgy egyéves koráig várhatóan 0-szor fogja használni. A kórházból mózesben hoznánk ki.
2010. aug. 26. 09:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok,


Minek teszel fel egy kérdés ha tudod rá a választ?

Nem akarsz venni hordozót, mert nem akarod bele tenni.


Tudom hogy van olyan mózes ami beköthetö autóba, de attól még a rendör megbüntet érte, mert nincs elismerve egyetlen egy mózes sem ami beköthetö. Mi is ilyet akartunk venni, de utánna jártunk a teszteknek, és hivatalosan nem lehet mózest autóba bekötni Magyarországon. Pl Németknél a Römer mózest belehet kötni, az egyetlen.


De barátnöm 3 hónapos babának már nem tudja a mózest használni, mert nem lát ki a baba belöle és nem marad el benne.


De nem kötelezö venni, de kérdezd meg a korházat hogyengedi-e hogy a mózesben vigyétek haza.


Nekünk olyan babakocsink van amihez van kemény falu mozes, és hordozó is. Igaz mi rengeteget megyünk autóval.

2010. aug. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A mi kórházunkban nem foglalkoztak vele, hogy miben visszük haza a babát.

Az én lányom 6 hónapos koráig is jól elvolt a mózesben.


Az lehet, hogy nem szabályos, nem tudom... de jobb, mint a hordozó. Annak annyi előnye van, hogy otthon pihenőszéknek használhatod, és etetni, amikor már kanalaz, de még ne tud etetőszékben ülni.

2010. aug. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!