Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc étele, vagy...

Mi a kedvenc étele, vagy miket eszik legszívesebben az 1év feletti gyerkőcöd? Szeret enni, vagy néha kényszeríteni kell? Kort és nemet is. Köszi.

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:

15 hónapos Kislány!

A tejfölös, sajtos dolgokat nagyon szereti.

Ezen kívül a rakott dolgok, amikben ezek megtalálhatók.

Kedvenc: rakott krumpli, rakott karfiol, rakott tészta

Szeret enni, mostanában mindent elfogad, amit elé teszek.

Pont ma ért egy kis csalódás.

Zöldborsó főzeléket csináltam, hát extra fejrázással kommentálta mennyire nem kell neki. Ilyet már rég láttam, na de nem is kell, hogy mindent szeressen.

Te Kicsikéd, hogy áll a kajákkal?

2011. jún. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

16,5 hónapos a kisfiam!

Ő nem válogatós, mindent megeszik, és mindent szeret is. Talán az abszolút kedvenc a tejbegríz vacsorára!

De bármit szívesen megeszik, és nem is kell vele harcolni hogy egyen.

2011. jún. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 13 hónapos, nNagyon szeret enni, meg is látszik rajta. Ő is nagyon szereti a tejfölös kajákat, nagy kedvenc a paprikás krumpli és a húsleves. Az első válaszoló kislányával ellentétben imádja a borsófőzeléket is, sőt ha borsólevest csinálok csak úgy hajlandó megenni a répát, karfilot a levesből ha a kanálra legalább 1 szem borsó is kerül. Amúgy szereti a répát karfilot csak ha látja, hogy borsó is van a tányérban akkor követeli mellé a borsót.
2011. jún. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat,várom még!

Az én "kicsi"lányom 16hónapos lesz,és imád enni,nem válogat. Nagyon szereti a tejes dolgokat,tejtermékeket. A sajtot előszeretettel eszi. A húslevest,a főzelékeket,és a tésztákat is. Húst minden formában,májat. Eddig nem sok minden volt amit nem evett volna meg! Imádja a gyümölcsöket,minden félét. A főtt zöldséget is megeszi,igaz az ritkább,de a sárgarépát és a krumplit nyersen is elrágja. Viszont az édességekért nincs oda,persze eszik,és nem tiltom de nem kell neki. A savanyú uborkát,és káposztát,és mindenféle savanyúságot viszont nagyon szereti.

2011. jún. 27. 13:01
 5/6 anonim ***** válasza:

2 éves lányom hála égnek mindenevő. Bármit elé teszek azt kétpofára falja :) Megjegyzem magas, karcsú leányzó alig van babapocija :( Irtó mozgékony.


Két nagy kedvenc van ami soha nem elég

Paradicsomos kaják (leves, mártás akármi csak paradicsomos legyen)


Savanyú uborka (várandósan minden létező hozzájutott uborkát felettem)


Most délben másfél felnőtt!!! tányér paradicsom levest vágott be egymaga az első tányér majdnem csurig volt a másik alján se hagyott sokat. Természetesen betű tésztával. :) Második hortobágyi húsos tészta abból 1 fél felnőtt tányérnyit nyomott le :)


Kiesz a vagyonunkból, de nem bánom. Piciként eléggé nehezen evős volt. Mindig aggódtam a súlya miatt. 2 éves státuszon a súly percentilise most is csak 25%!!! 11,5 kg

2011. jún. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Paradicsomot az enyém is nagyon szereti.
2011. jún. 27. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!