Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a kedvenc ruhadarabotok?...

Mi a kedvenc ruhadarabotok? Általánosságban, amire vágytok és szeretnétek olyan, illetve az is, ami megvan nektek, és a legszívesebben hordjátok. (? )

Figyelt kérdés

Előre is köszi a válaszokat!

17L


2010. dec. 24. 09:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Hm hát van 1 sálam, ami rózsaszín+fekete kockás, a barátomtól kaptam.:) Meg van egy fekete felsőm, ami ilyen babydoll szabású, az a kedvencem, és szeretnék egy hosszú, garbónyakú kötött pulóvert.*-*


16L

2010. dec. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az acélmerevítéses fűzőim! Nincs azoknál csodálatosabb ruhadarab. Bármennyit elfogadnék belőle. 22/N
2010. dec. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én a leggings-eket imádom, van párducmintásom, zebramintás, virágos, türkiz kék alapon párduc és tigrisminta keverékével (tudom ez így nagyon furcsának tűnik, de nagyon jól néz ki) kígyóbőr mintás, farmeros kinézetű, sima fekete térd és hosszú, nari, szürke térd és hosszú és egy halvány, sokszínű. Amúgy egy kőmosott, passzos farmert szeretnék. :)
2010. dec. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Volcom pulcsim és a Famous pólóm *_*

amire vágyom... most semmi XD nah jó, egy normális kabát. :$

2010. dec. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A keménykalapom a kedvencem. Olyan, mint ami Chaplinnek is volt (és kb akkori is). Meg a bélelt bőrkesztyűm - pont most kaptam, rég vágytam rá, és meghozta a Jézuska

:-P

22/L

2010. dec. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!