Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a munkahely hátra hagyott...

Ha a munkahely hátra hagyott egy címet ahol a t. gyást is lehetne intézni, de a címről néha vissza küldik a leveleket, akkor küldhetem egyből az OEP-nek a papírt ami a t. gyás-hoz kell?

Figyelt kérdés
Jelenleg gyed-en vagyok,majd gyes-en leszek,de tudtommal igényelhetem a t.gyás-t megint.
2011. jún. 29. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért küldik vissza, valamint mit jelent az, hogy NÉHA visszaküldik?

Én személyesen intéznék mindent, nem levélben. Vagy pedig előtte kérnék emailben részletes tájékoztatást ezügyben.

2011. jún. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mi pár hónapja küldünk oda aláírandó nyomtatványt,amit akkor aláírva küldtek vissza. De most az egyik ismerősünk hiába küldött oda levelet,vissza küldte a posta,nem volt aki átvegye.

Személyesen nem áll módunkban felkeresni a megadott címet-ahogy az ismerősünknek sem. Sokba kerülne Pestre felmenni,pláne,potyára.

E-mail címet nem adtak meg.

A bérszámfejtőnek meg volt a telefonszáma,de azon már ő sem elérhető.

2011. jún. 29. 20:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor az OEPhez írj emailt, ők mindig készségesen segítenek!

Nálunk sincs helyben semmi, úgy kell utazni a hivatalos ügyek miatt is, nem keveset. De én rászántam magam, mert személyesen egyszerűbb és mindenre választ lehet kapni.


Email, telefon, személyes utánajárás. Ennek nincs más módja. Ja, az OEPnél, mert ezek után felesleges a megadott címet kajtatnod. Ha nem kifizetőhely a munkahelyed, akkor meg egyértelműen OEP. Ha kifizetőhely, akkor meg ne küldözgessenek, meg ne adogassanak meg "elérhetetlen" címeket, hanem intézzék ők a tgyás, gyed dolgodat.

2011. jún. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!