Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két év körüli babád figyelmét...

Két év körüli babád figyelmét - hosszabb autó út alatt - milyen játékokkal kötöd le?

Figyelt kérdés
Nyaralni megyünk külföldre, hosszú lesz az út, ötleteket várok.
2011. jún. 30. 12:19
 1/8 anonim ***** válasza:

A kedvenc zenéjével, nálunk ez a legfontosabb, ha autózunk!

Amúgy viszek mindenféle apróbb játékot, kisautókat, eljátszik velük még az ülésben is. Ezen kívül könyvek, én szeretem a trixi könyveket, mert sokféle van és picik, elférnek a táskámban.

2011. jún. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Még egy eszembe jutott, ha már szeret rajzolni, akkor esetleg a mágnenes rajztábla. Nálunk nagyon bevált.

És ha tudsz, ülj mellé, úgy könnyebben le tudod kötni.

2011. jún. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán kell lekötni, 27 hónapos és iméd autózni.

vagy nézelődik, vagy minket szóval tart, valamyleik képeskönyvbét nézegeti, bátyjával nyúzzák egymást:-)))

Ha hosszab útra megyünk, mindig este indulunk,

ez bevált már a nagynál is.

Este elalszanak, és reggel 8-9 ig simán durmolnak.

3 hete voltunk Viareggióban (1000 km), gyakorlatilag bnagyon jól bírta, oda és vissza is.

Először 5 hónaposan mentünk vele kicsit töb mint 1000 km-t.


Mindenképpen javaslom az éjszakaai utazást!

2011. jún. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Mindenképp úgy megyünk, hogy az éjszaka is beleessen. A képes könyv jó ötlet, mindenképp beszerzek neki, valami újat is a bevált mellé.
2011. jún. 30. 13:08
 5/8 anonim ***** válasza:

Én mindig könyvtárból veszek ki neki, vagy ő "magának" így 1-2 havonta van "új" könyve.

utolsó


Amúgy merre mentek?

(csak kíváncsiságból kérdezezem, imádok menni, legszvesebben egész életemben csak uatznék, de a piszoks anyagiak ezt nem teszik lehetővé:-)))

2011. jún. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Trixi könyvek! Nálunk ezek bárhol, bármilyen autóút, várakozás(orvos, bank st) alatt lekötik a figyelmét. Legjobban a dalos, mondókás részeket szereti, de összességében mindegyiket. Előnyük még, hogy kicsik, vékonyak, könnyűek.

Sokat utazunk, mert szeretünk például Budapestre menni, ami tőlünk másfél óra autózás. Odafelé nem alszik, akkor szinte végig a Trixikkel elvan, hazafelé aludni szokott, de Trixi könyvecskével. :)

Jó szívvel ajánlom, ha esetleg nem ismered őket.

2011. jún. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"Ismerem" a trixi könyvet, egy van már nekünk is, bár eddig nem igazán nézegettük, mert hogy papír alapú és még van, hogy tépkedi őket. Gondolom könyves boltba be lehet szerezni, de úgy emlékszem a múltkor a rossmannba is láttam. Na majd szétnézek.

Görögországba megyünk.

2011. jún. 30. 15:58
 8/8 anonim ***** válasza:

Az enyém is 2 éves, imádja a Trixiket,szerencsére nem tépi.

Rosmann-ban, Tesco-ban lehet kapni. Ezenkívül Interspar előterében az újságosoknál. Könyvesboltban még nem láttam.

Lehet rendeli a saját oldalukon és a bookline.hu-n is.

2011. jún. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!