Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tatai, tatabányai anyukák!...

Tatai, tatabányai anyukák! Hová lehet elvinni 1 éves és afeletti kisgyereket játszani, pl játszóházba? Olyan érdekelhet, ahol gyerekek között lehetne és játszhat játékokkal is.

Figyelt kérdés
2010. okt. 7. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Pár éve a módszertani bölcsibe lehetett menni kisgyerekekkel. Nem emlékszem milyen napon, de ott elég sok kisgyerek volt 1-2 évesek. Hívd fel őket biztosan segítenek.

Tatán pedig a piros oviba voltak ilyen játszós délutánok, de ott alig volt valaki.

Református templomban (Tatán) is van ilyesmi, de nem tudom az időpontot sajnos ott sem. Én gyermekeim már nagyobbak és régen jártunk ilyen helyekre.

Esetleg nézd meg a Háztűzőrző Anyák honlapját. Náluk is szokott lenni zenebölcsi stb.

2010. okt. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!

Utána nézek ezeknek!

2010. okt. 11. 18:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Hello!

Sikerült találni helyet? Ez engem is érdekelne. Mennyi idős a picurkád?

2011. ápr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Gyémánt fürdőben van játszóház, bár mi még nem voltunk :)
2011. ápr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!