Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, hogy működik most a...

Anyukák, hogy működik most a nagycsaládos utazási kedvezmény?

Figyelt kérdés
Még mindig elég,ha 3 gyerek van velem buszon vagy vonaton,vagy már szigorították és az is szelvényre megy,mint mondjuk a nyugdíjasoknak?
2011. jún. 30. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Még mindig elég ha 3 gyerek van veled, legalább is mi így jöttünk a buszon és senki nem kérdezte meg hogy mind a 3 az enyém e.
2011. jún. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A vonaton az is elég, ha 1 gyerek van veled. Pont a múltkor szembesültünk vele. A férjemmel vonattal mentünk anyósékhoz és 2 felnőtt+ 1 gyerek 33%-os kedvezmény!
2011. júl. 1. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:))



Ez a 33%-os kedvezmény tényleg létezik,most utána néztem én is a neten.De persze eddig még senki sem szólt,hogy anyuka csak 33%-os jegyet vegyen...:(

2011. júl. 1. 07:04
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én a MÁV-nál dolgozom,a nagycsaládos kedvezményhez a családi összetartozást vizsgálhatja a jegyvizsgáló,ha úgy ítéli meg elkérheti a lakcímkártyát,vagy bármilyen születési idő és lakcím bemutatására szóló igazolványt.

A kedvezményhez minimum 3 saját gyerkőc kell.


A másik kedvezmény a "kis"családos kedvezmény,ahol már 1 18 év alatti gyerekkel együtt utazó bármilyen felnőtt kap 33%-os kedvezményt .Ha két felnőtt megy 1 gyerekkel,akkor is jár a felnőtteknek a kedvezmény.

2011. júl. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsónak is köszönöm!
2011. júl. 1. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!