Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idős volt a babátok...

Mennyi idős volt a babátok amikor először, nézett hosszabban meséket? Minimum 10percig ült egy helyben.

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 13:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Másfél évesen. Most 2 éves, de azóta is csak 1 mese tudja lekötni, a többi nem érdekli egyáltalán.
2011. júl. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
14 hós, és még 2 percnél tovább nem kötötte le a mese:-), persze vissz-vissza megy, de egyhelyben ülni,azt nem:-)1* nézett meg egy fél mesét 45 perc, mikor az ölembe feküdt 39, 5 fokos lázzal, az ledöntötte a lábáról.:-)
2011. júl. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%
Mesekönyvet már egy évesen figyelemmel kísérte 10 percig is. Tévés mese most, két évesen köti le, de abból is csak a Verdák.... Na, de az 2 órás film... ÍGy néha beletekerek, hogy ne üljön ott olyan sokáig, de legelőször hagytam, gondoltam úgyis megunja, hát nem.... De mesekönyvet akár egy órán keresztül is nézeget már a kezeben, olvasok neki, megbeszéljük mit láttunk, stb. De minden gyerek más. Barátnőm két és fél éves lánya tv-s mesét 10-20 pericig elnéz, de mesekönyvet két percig sem. A másik ismerős kislány 3 éves, de sem a tv-s mese, sem a mesekönyv nem érdekli a mai napig... Az én fiam igazi mese őrült volt már egy évesen. :)
2011. júl. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
10 perces meséket szoktunk nézni a youtoub-on. Most lesz 3 éves.
2011. júl. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Enyém szeret egyhelyben ülni, elég hamar, már 1 év előtt lekötötte őt az olvasás, a mesenézés.

Most 2,5 éves, simán végignéz egy 1,5 órás mesét (pl toystory meg hasonlók).

Este olvasok neki vagy 1 órát, én unom meg, azért hagyjuk abba (bogyó és babócát, anna petiket).

2011. júl. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
19 hós, de még 10 másodpercig se köti le.
2011. júl. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

20 hónapos a kisebbik gyerekem, és szerencsére nem igazán érdekli a TV. A nagy testvére 5 éves, ő szokott időnként rövidebb meséket nézni, olyankor a kicsi is betelepszik mellé, de inkább csak utánozza a nagyot. pár pillanat után már fut is tovább.

A könyveket viszont nagyon szereti, sokáig ellapozgatja őket, nézi a képeket, egyedül is, és velem vagy a nagy tesóval együtt is.

2011. júl. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A fiam ket es fel eves elmult, a mesekonyv kb 1 percre erdekli. Most jutottunk el odaig, hogy a reggeli tejet egy helyben issza meg, illetve a delutani alvas utan is egy helyben marad kb 15 percig, ha kozben megy mese.

En jelenleg mar ennek is nagyon orulok, tobbet nem is varok el meg egy ideig. Asszem ennyi mesenezes eleg is igy nyaron.

2011. júl. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

2,5 éves elmúlt a kisfiam, imádja a könyveket, gyerekmagazinokat. De mesét egyáltalán nem szeret nézni. Hétvégén reggel megnézzük, milyen mese megy éppen, van, hogy megnéz egyet, esetleg kettőt, de csak úgy, ha én is ott ülök mellette.

Egyébként mi sem vagyunk tévézősök, valahogy kiesik a napunkból a televízió létezése:)

2011. júl. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
az én kislányom most 1éves.pici korátol kezdve imádja a gyerekdalokat és mondokákat.mindég azt nézte amig én elvégeztem a házi munkával.ahogy nöt annál kevésbé marad egy helybe nyugodtan,de Csingiling még mindég leköti.az az egyetlen egy rajzfilm van amit képes végig ülni,söt annyira tetszik neki hogy amikor azt a rajzfilmet beteszem semmi sem érdekli ugy nézi... :)
2011. júl. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!