Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi van most a Felicitas...

Mi van most a Felicitas csomagban?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Melyikbe? Várandós csomag, vagy újszülött, 4, vagy 8 hós? A várandóst ma váltottam ki. Van benne egy Kismama, ill egy Baba magazin. Egy Avent-pohár, egy Mam start cumi, egy Paradontax fogkrém minta, egy pampers pelus, egy sudocrem minta. Meg csomó prospektus. Kb ennyi. Mindenesetre 2 éve több minden volt benne.
2011. júl. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2011. júl. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
?? Én tegnap váltottam ki a várandós csomagot: a 2 újság mellett egy mam cumi, meg egy avent pohár volt. Nem semmi.. Egyre jobban kitesznek magukért..2 éve nekem is több minden volt benne. Mondjuk ennél kevesebb meg már nehezen lehetne. Ja, prospektusok is voltak, de jó...
2011. júl. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!