Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány éve voltatok együtt...

Hány éve voltatok együtt amikor jött az első baba? Tervezett volt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 11:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

9 év 9 hónapja voltunk együtt, ebből 5 év házasság.

Tervezett baba volt, és már nagyon itt volt az ideje, hogy megérkezzen!

2011. júl. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
9 éve voltunk együtt, az első házassági évfordulónk előtt született (nem miatta házasodtunk össze, a nászúton fogant), tervezett baba volt.
2011. júl. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

2000 elején született a fiam, akkor 8 és fél éve voltuk együtt, nem volt betervezve, én 28 éves voltam, párom 27.

Azóta eltelt 11 és fél év, van még egy gyerkőc (ő 2009-ben született), nekünk meg tegnap volt 20 éve, hogy együtt vagyunk, de semmi házasság!!

2011. júl. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
8 éve voltunk együtt és tervezetten jött. A párom 35 én 32 évesek voltunk akkor
2011. júl. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
6 éve voltunk együtt mikor a lányom megszületett, tervezett baba volt!
2011. júl. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nem teljesen 2 éve voltunk együtt, amikor megszületett a lányunk, tervezett baba. A megismerkedésünk első évfordulója után kezdtünk el nem védekezni, azonnal sikerrel is jártunk :)
2011. júl. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
2005. februárjában ismerkedtünk meg, és költöztünk össze. 2006-ban házasodtunk. A baba pont az összeköltözésünk hatodik évfordulóján (három nap eltéréssel) jött a világra. 34/36 évesek vagyunk.
2011. júl. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
5 éve voltunk együtt, nem terveztünk még gyereket. De nem bánjuk, hogy jöttek. :)
2011. júl. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Mi az atlaghoz kepest nagyon gyorsak voltunk. :-)

Februarban ismerkedtunk meg, majusban koltoztunk ossze, mar novemberben dontottunk a gyerekrol, akkor kezdtunk nem vedekesni es kovetkezo marciusban fogant meg az elso gyermekunk.

Azaz 1 ev 1 honappal a megismerkedesunk utan estem teherbe.

Azota mar van masodik gyerek is es minden jo, minden szep.

2011. júl. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Mi is a gyors párocskák közé tartozunk.

Januárban összejöttünk, márciusban terveztünk. Doki jóváhagyásával fogamzásgátló abbahagyva. Júniusban volt az első éles hónapunk, amikor meg is fogant a Kisbabánk. Nemsokára lesz a 2. házassági évfordulónk.

Életem legjobb döntése volt, a Kislányom az és a Férjem a mindenem.

2011. júl. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!