Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Honnan tudnék szerezni, az...

Honnan tudnék szerezni, az óvodában használt "autós" tányért?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Az milyen?
2011. júl. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szerencse kérdése. Hasonló jellegűekkel TESCO AUCHAN és a 100Ft-os boltok tele vannak. Aztán, hogy ugyanolyat találj, ahhoz kell a szerencse. De szerintem ha a gyermeknek tetszik, akkor neked már semmi egy jó mesét kitalálni hozzá. Így saját tányérotok lesz, és nem óvodai.
2011. júl. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Kérdezd meg az óvónénit! Ő biztos tudja, hol vette.
2011. júl. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekünk szerencsénk volt, mert anyósom megőrizte, így van a fiamnak. Keresgéltem a neten, de nem találtam eladót.

Viszont ezt találtam, hátha érdekel:)


[link]

2011. júl. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az nem tudom milyen, a fiam még nem ovis, de hozott a mama a gulliver játékboltból eldobható papírtányért (lapos) verdás mintával. Jó vastag, simán letörölhető, a reggelit arról eszi a kisfiam. Nyilván csak szendvicset, ami nem maszatol annyira.
2011. júl. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
bemész az oviba és amikor nem figyelnek elteszed a táskádba ilyen egyszerű... és megfelel majd az elvárásaidnak
2011. júl. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
:)Minden óvodában másféle étkészletet használnak? néha még az egy ovin belüli csoportoké is más: Így, hacsak nincs róla képed, nehezen tudja bárki is beazonosítani, melyik autós tányérra gondolsz....
2011. júl. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

4. vagyok:)

Szerintem ilyenre gondol a kérdező:

[link]

2011. júl. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, igen ezt keresem. Köszi szépen.
2011. júl. 29. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!