Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használt autós gyermekülésnél...

Használt autós gyermekülésnél (9-18 kg) mire kell ügyelni a vásárlásnál? (Azon kívül, hogy ne baleseteset vegyen az ember. )

Figyelt kérdés
Köszi!
2010. ápr. 9. 10:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia

Én sok okosságot nem tudok írni viszont ha a neten nézted az ülést akkor sétálj el egy boltba ahol árulnak olyat,taperold meg az anyagát (nagyon mű beleizzadós ne legyen) és tedd bele a babát. Mikor mi ülést vettünk volt olyan amibe szegény olyan furcsán furcsán ült stb,szóval ezt így nem tudom megfogalmazni,de nem úgy nézett ki mintha olyan kényelmes lenne neki.

2010. ápr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én maxi cosi priorit vettem használtan, új huzattal.Nézd meg a huzat alatt a műanyagot, ha az repedésmentes, nincs a műanyag itt-ott kifehéredve, akkor jó.Szerintem egy jó minőségű ülést nem tesz tönkre egy gyerek még 2-3 év alatt sem, mert nem használja annyit, max. a huzat kopik ki, vagy koszolódik.

2010. ápr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézd meg feltétlenül a narancssárga cimkét a hátán, mert 2009. január 1-jétől csak a 03, 04 (44.03, 44.04) változatsorszámot (első két karakter) tartalmazó jóváhagyási számmal ellátott tartozék használható. Tehát a 01 és 02 már nem. Előfordul még régebbi üléseknél.
2010. ápr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

11:21 vagyok

Meg nálunk az is szempont, hogy dönthető legyen, mert ha elalszik hosszabb úton a pici, elég kényelmetlen lenne 90°-ban aludni. Még a nagyobb gyerekek is elszenderednek egy hosszabb úton.

2010. ápr. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ezekre a dolgokra nem is gondoltam. Köszi a segítséget még egyszer.
2010. ápr. 9. 13:35
 6/6 A kérdező kommentje:

Időközben találtam meg az ADAC teszteredményeit:

[link]

2010. ápr. 9. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!