Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Megigértem a...

Mit csináljak? Megigértem a lányomnak hogy megyünk kirándulni!

Figyelt kérdés
A férjem tegnap este óta nem jött haza,pedig megigérte hogy nem iszik és nem lesz sokáig,mert holnap mennénk nyaralni,és még rengeteg mindent kell megcsinálnom,ami a 2 évesemtől és a 10 hónaposomtól nem megy egyedül. Annyira nincs kedvem menni,igazából látni sem akarom,most egy hétig játszam mindenki előtt hogy minden rendben?? Viszont a nagylányom nagyon várja,megigértem neki hogy megyünk. Tulreagálom a dolgot,vagy nektek is rosszul esne? Egyébként nem szokott igy kimaradni,meg ennyit inni,de most (ismét) nagyon nagyot csalódtam benne :-((((((((((
2011. júl. 16. 10:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Csakazértis menjetek. Mondjuk én a helyedben jelzésértékűen anyukámat vagy valaki mást vinnék a férjem helyett.
2011. júl. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ő fizeti az egészet,plusz jön a másik két gyereke is,ugyhogy ő mindenképp megy...
2011. júl. 16. 10:35
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Elég nehéz a helyzet. Teljes mértékben megértelek Téged is, és a kislányodat is, aki már biztosan nagyon várja ezt a nyaralást. Talán az lenne a legjobb, ha a férjeddel tisztáznátok a történteket, elbeszélgetnétek, és utána tudsz dönteni! Viszont abban biztos vagyok, hogy ha elmentek, a kislányoknak maradandó élmény lenne a közös nyaralás. De ha össze vagytok veszve, haragszotok egymásra, akkor azt ők is észreveszik, és máris rossz lesz a hangulat.


Úgyhogy én azt tanácsolom, hogy beszéljétek meg a dolgokat a férjeddel! :-)

2011. júl. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
90%ban rossz a hangulat ha itthon van,2-3 napja nem ettem semmit olyan ideges vagyok miatta, a kirándulás miatt,minden miatt. Most meg még neki áll feljebb hogy megkérdeztem hogy mikor óhajt hazajönni :'((((((((((((((
2011. júl. 16. 11:04
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom! :( Különben a 2. válaszoló vagyok.


Ha tényleg ennyire rossz a helyzet, hogy már nem is nagyon beszéltek egymással, akkor nem hiszem, hogy jó ötlet lenne elmenni. Tudom, hogy megígértétek a kicsiknek, de nem gondolom, hogy ha otthon nem kommunikáltok, akkor a nyaraláson ez megváltozna.

2011. júl. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tévedés ne essék,attól ő még el fog menni:-( ugyhogy akkor majd ehetem itthon egyedül a kefét a 30 fokos lakásban,a két kicsivel. Annyira el vagyok keseredve,de annyira:-(((((
2011. júl. 16. 11:09
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Sajnos fogalmam sincs, hogy mit tegyél. Akkor talán menj el a gyerekek miatt, de őszintén megmondom, én sem tudnék dönteni egy ilyen helyzetben...
2011. júl. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Egy ilyen helyzetben en elmennek, viszont ez lenne az utolso. A gyerek miatt mennek, illetve amiatt, mert mint irtad ugyis csak idegeskednel egesz heten otthon.

De nalam tenyleg ez lenne az utolso csepp a poharban.

Egy szavad sem utal arra, hogy ennek a kapcsolatnak barmilyen ertelme van, szerintem sokkal kiegyensulyozattabb lenne az eleted (es igy a gyerekek elete is), ha kulon lennetek.

Mondjuk a ferjednek nem lenne tul vicces negy gyerek utan fizetni gyerektartast, de ez az o gondja.

2011. júl. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az utolsó válaszolóval.

Az én párom nagyon nem akarta a babánkat megtartani, mert szeret bulizni, koncertre járni, haverokkal csavarogni, és nagyon sokat dolgozik is, tehát nem akarta a gyereket és kész. Én ennek ellenére megszültem, együtt is maradtunk és párom azóta minta apa. Tegnap este is elment a haverokkal sörözni, ma meg dolgozni délután, de holnap megyünk nyaralni és bár én is duzzogtam, hogy minek kellett tegnap elmennie, ma átbeszéltük, hogy le kell engedie a gőzt és néha ki kell kapcsolnia az agyát. Ha olyan lenne, mint a férjed, hogy kimarad éjjelre, iszik és még neki áll feljebb, hogy számon kéred, biztos, hogy pakolnék és elhagynám.

Ne haragudj meg, de az előző kapcsolata is ezek miatt ment tönkre? Nem véletlen gondolom. Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy, de én nem mennék el az tuti. A kislányod még viszonylag pici, vidd el valahová egy nagyobb sétára őket, piknikezzetek meg ilyesmi. Megértem, hogy rossz lenne otthon maradni két picivel ilyen melegben, de van értelme végig szorongni, idegeskedni egy nyaralást 4 gyerekkel és egy nem törődöm férjjel?

2011. júl. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem mennék el a helyedben...ezt borzasztó volt olvasni is...
2011. júl. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!