Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szegeden melyik az a strand,...

Szegeden melyik az a strand, ahol fél éves babával is jól érezhetjük magunkat és nem horror összeg a belépő?

Figyelt kérdés
Jó volna, ha csúszdák is lennének és sok medence, nem túl hideg vízzel. Egy másik vidéki városban van lehetőség arra, hogy az egyébként borsos árú belépőnek csak ötöd részét kell kifizetni, ha este 6-ra megy ki az ember és 8-ig vannak nyitva. Ha esetleg ilyen lehetőség van Szegeden valamelyik strandon, érdekelne. Köszi a válaszokat előre is!
2011. júl. 16. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:

szegeden a Napfényfürdő van, ahol 4 után 2800 Ft a belépő, ha szegedi vagy. ez a fürdő teljesen új, gyönyörű, elit, van baba-mama szoba meg minden.

nekem ez egy kicsit drága, de biztos van, akinek nem.

mi egyszer voltunk, nagyon jó volt. sok medence van, csúszdák is, baba medence is, büfé. kávézó stb.

2011. júl. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na igen, pont ezt a fürdőt néztem én is, tényleg nagyon szép de nekem kicsit drága, nem vagyok szegedi és így 3500 Ft lenne/fő. És mivel pici babával megyünk, úgysem maradunk sokáig, jobban szeretnék nem a legnagyobb hőségben kimenni, mondjuk 6 után már nagyon kellemes lenne. Köszi a tippet azért.
2011. júl. 16. 18:23
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt találtam ez a partfürdőnek az árai. Hogy most hogy néz ki fogalmam sincs, régen egész jó volt.

2011. júl. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez jó áron van, bár csúszda nincs szerintem :-(
2011. júl. 16. 18:57
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]

Előző vagyok. ez szerintem jobb, habár mostanába itt se voltam.

2011. júl. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az rossz amit küldtem bocsi, keresem a jót
2011. júl. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

első vagyok. akkor még van az algyői fürdő, de ott nincs csúszda:( 3 medence van csak, viszont szép, új. 4 után 600 Ft a belépő. kinti medence nincs sajnos. mi most hétvégén voltunk mindkettőben 3 hónapos és 3 éves gyerekekkel. baba szempontjából a szegedi sokkal jobb. nekünk sincs sok pénzünk, de úgy gondoltam, egy nyáron esetleg kétszer belefér. de ha nem vagy szegedi, akkor valóban drága:(

Makó messze van tőletek? mert ott is most épült a hiper-szuper fürdő.

2011. júl. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A vásárhelyi srtand is szép, nem rég újították fel, ott van pancsoló, piciknek. Szerintem Szegeden nincs, csak az a drága.
2011. júl. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Meg a partfürdő, de ott nincs ilyen kicsiknek semmi. Ismerősömék voltak, ők mondták, hogy nekünk a 1,5 éves kisfiamnak nem ajánlják. Mi vagy Hmv-re, vagy Mórahalomra akarunk majd átmenni. Algyőt is ezért vetettem el, amit már írtak.
2011. júl. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Lehet, hogy akkor a strandot kihagyjuk Szegeden, remélem nem lesz kánikula :-( Nem megyünk hosszú időre úgyhogy nem hiszem, hogy kimozdulnánk a városból.
2011. júl. 18. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!