Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi a belépő a dino expora?

Mennyi a belépő a dino expora?

Figyelt kérdés
2011. máj. 18. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
ha ez az, ami Várpalotán is volt, akkor majdnem leültem a földre. Ugyanis 1500 ft/ fő. Kivéve 3 év alatt. Nagyon gagyi szerintem, nem érte meg. 500 ft- ért lehet dino lovagolni, max fél perc. Kiakadtam nagyon rajta. 10-12 dino volt itt nálunk, ami mozgásérzékelővel volt ellátva. Így megmozdult, meg hangot adott ki. Szuvenírt is lehetett kapni, ami elég drága volt. De ha te megengedheted magadnak, akkor rajta. Én drágálltam a 4- 5000 ft- ot a normálisabb dinókért. Ez személyes meglátás volt. Ha valakinek tettszett, ne vegye magára. Bocsi
2011. máj. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na igen, ha ez az amin voltunk mi is Fehérváron, hát egyetértek az előttem szólóval. Mi ugyanazt láttuk mint ők, szerintem se éri meg a belépő, ha 2 3 év felettivel mész az már 6000 forint. Szerintem nagyon sok, annyiból már állatkertbe mész. És igen az ajándékos is nagyon drága, ha jól emlékszem a legkisebb dinó is 2000 forint volt.
2011. máj. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
férjem is épp ezt mondta, hogy ennyiből bemegyünk Veszprémbe az állatkertbe és az egész napos programnap tökéletes. Még mi is élvesztűk volna.De hát a gyerekek majd megvesztek érte, így muszáj volt.
2011. máj. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
élveztük akart lenni
2011. máj. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!