Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen pelusra váltsak?...

Milyen pelusra váltsak? Mostanában mindig kifolyik a pisi reggelre a pelusból. Eddig a tökéletesen bevált színes tescósat használtuk.

Figyelt kérdés
A lányom 3 éves, 105 cm és 18 kg. Ezek szerint már nem jó az 5-ös pelus.
2011. júl. 17. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól gondolod:-) Szerintem probáld ki a Liberó-t vagy Huggist! Nekem ezek váltak be a legjobban! (bár nem tudom ,hogy éjjel mennyire itatód a gyermeked,mert ha túl sokat iszik, akkor egy pelus se lesz igazán jó)
2011. júl. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

5-ös pelus ekkora lányzóra? Csoda, hogy belefért!

Mi már 12 kiló óta a 6-os méretet használjuk!!!

Nektek lehet már a 7-es méret kellene!

2011. júl. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Probald ki a pamperst, vagy huggiest. A fiamnal mennyiseg szempontjabol a pampers volt jobb.

egyebkent az 5-os tescos meg siman jo ra is, os is ilyen magas es 19 kg, ket es fel eves, tenyleg gond nelkul jo ra az 5-os meret. ejszakara pamperst adok, igaz, hogy az ejszakai ivasrol mar direct leszoktattam, mert siman megivott 3 dl vizet ejszaka is es ezzel egyik pelus sem birkozott meg. Most rengeteg dinnyet eszik delutan/este. napkozben is sokat pisil emiatt (akkor mar nem pelusba), ejszakara meg pelust kap es van pisi boven.

2011. júl. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Éjjel egyáltalán nem iszik, csak most nyáron lett problémás a pelus a sok ivászattól.

Köszönöm szépen a válaszokat!

2011. júl. 17. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!