Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák mi a véleményetek a...

Anyukák mi a véleményetek a bababoltokban kapható zsákos pelenkáról? Aki használja bevált? 37-40ftos darab ár jó érte?

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni,de bizonytalan vagyok. A lányom már 13,5kg. Soha nem vettem még. Az ára így annyi lenne mintha a DMben vennék kuponnal.
2011. jún. 30. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Jok ezek a pelusok, viszont nezz korbe, mert van olcsobb is.

Itt ket boltban is lehet venni a kornyeken, az 1. osztalyu 5-os meret kerul 35 forintba, ez konkretan a dm-es babylove pelus, csak nem dobozban, hanem zsakban.

A maxi meret csak 33 forint.


De en a masodosztalyut szoktam venni, ebbol az 5-os 28 forint, a 4-es 26 forint es teljesen jo. Nem egy marka, 3-4 fajta, viszont ugyanaz a kategoria. Nincs bennuk hibas, mindegik teljesen jo, max egyik-masik meggyurodott.

2011. jún. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Én ma néztem először. 100dbos,nem tudom milyen márka,3700ft volt.
2011. jún. 30. 13:07
 3/9 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért:

Én azt nem értem, hogy hogyan árulhatnak dm-es pelust doboz nélkül??? Ezt kizárólag csak dm-ben lehet megvenni! Biztos az? Nem lehet, hogy olyan, mint az adidos (szóval, hogy megváltoztatnak egy betűt rajta)?

2011. jún. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is 3700 Ft a bababoltos 100 db-os. Én kaptam tőlük egyszer 2 darabot próbára, nekem nem tetszett, így nem is vettem.

Utána rájöttem, hogy sokkal olcsóbb a DM-ben akciókor kuponnal vásárolnom normális márkás pelenkát.


Ha ugyanannyiért vennéd mint a DM-ben a bevált márkádat, akkor miért váltanál? Nem gyűlik annyi pontod? Mert akkor megértem.

2011. jún. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen nem gyűlik már annyi pont! Elég sok 50pontost fel használok pelenkára,és mást nem is vettem.
2011. jún. 30. 14:01
 6/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, az offra válaszolnék:

Alaposan kikérdeztem a boltos eladót, hogy tul. képpen honnan vannak ezek a pelenkák.

Hosszasan mesélte, hogy ezek ugyanazok a márkák mint amiket általában veszünk, csak a gyártás során valami hiba csúszott be, pl, a Pampers azt kérte, hogy a minta mostantól nyuszi legyen, de tévedésből oroszlánt nyomtattak rá, így a Pampers nem vette át a megrendelést. A Pelenkának így nincs minőségi hibája, de a megrendelő nem engedi rányomtatni a márkanevet. A gyár felirat nélkül értékesíti ezeket más felé, így lesz ezekből "zsákos" no name pelenka.

Ezen kívül azért van minőségi hibás is, van olyan szállítmány amiben néhány ragasztó leesik egyik másik darabról. Így az egész szállítmányt selejtnek ítélik. És a többi és a többi....

Így lehet a DM-es pelus is doboz nélkül. Aki használja felismeri, de aki nem tudja milyen az eredeti, rá sem jön, hogy épp melyiket vette ( Libero, Huggies, stb). Amiből épp a selejt képződik azt lehet kapni.

Nálunk legalább is így van.

2011. jún. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az elso valaszolo vagyok. Igen, a 35 forintos fixen dm-es pelenka volt, tenyleg semmi hiba nem volt benne. Babylove, ugyanaz a minta, ugyanaz a tapintas. Azert tudom, mert en addig is ezt hasznaltam, a dm-ben vettem, vagy pamperst, esetleg zold tescos.

Nekem is azt mondtak, hogy ezek a gyartosorokrol kerulnek ki, kulfoldorol hozzak be. Tobb marka lehet, de kb mindegyik ugyanolyan, csak mas mintaval, mas markanevvel, keves elteressel. Kulfoldon amugy is divat, hogy ugyanabban a gyarban tobb markanak gyartjak ugyanazt a termeket, csak elteressel. Tehat a gyartas is ki van adva, nem a pampers gyartja a pampers pelust, hanem egy gyarto ceget bizott meg vele. O leadja, hogy mit kell csinalni, azutan forgalomba hozza. De ugyanannak a gyarnak masik reszlegeben lehet, hogy pont a baylove-t gyartjak.

Es valamilyen oknal fogva kikerulnek pelenkak a sorrol, azok kerulnek ide.

Elso osztalyba kerulnek a hibatlanok, amik tenyleg valamilyen apro valtoztatas miatt nem mehetnek dobozba, vagy nem tudom mi miatt.

Masodosztalyba kerulnek azok, amik egy-egy hibas darab kornyeken voltak. Pl van olyan ebben, aminek annyi a baja, hogy meggyurodott, vagy valamiert fekete csik van rajta (biztosan a gyartosoron bekoszolodott). Dolgoztam gyarban diakkent es ha kiszurnak a tomegben egy-egy rossz termeket, akkor nem csak azt veszik ki, hanem a kornyeken levoket is. A harmadosztalyut is megneztem, de azok mar tenyleg nem voltak jok, azok valoban minoseghibasok voltak, volt, amilyek harom ragasztocsik volt, volt, amelyiknek meg csak egy ragasztoja volt, volt, amelyiknek teljesen ossze volt gyurodve a nedvszivo retege. Azok 20-22 forint korul voltak. Lheet, hogy 10 darabbol csak 1-2 hibas, lehet, hogy 5, azzal en nem akartam kiserletezni.


De a masod es elsoosztaly ebben a ket boltban teljesen jo, nekem ket pelenkas gyermekem van.

Havonta elhasznalunk kb 300 darab pelenkat.

A dm-es pontokat en is gyujtogetem, de igy is mindig vadasznom kell 15%-os kupont, mert nem kuldenek nekem havonta/kethavonta, pedig ilyen gyakorisaggal lenne ra szuksegem. 50pontos fuzetet sem tudok ugy valtani ki, hogy minden dobozra jusson.

Ha meg nincs kuponom, akkor meg nem jon ki a dm-ben 35 forintra egy pelenka...


Szoval nem reklamozom, de a ket gyerek miatt nagy pelenkavasarlo vagyok es nekem az a tapasztalatom, hogy ezek a pelenkak jok.


Am azt nem tudom megmondani, hogy mennyien foglalkoznak a behozatallal, lehet, hogy aki ide szallit jot hoz, lehet, hogy mashova meg rosszabb minoseg kerul.

2011. jún. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát,én csak akkor ajánlom,ha a rossz darabokat vissza veszik! Sok van közte,ami gyári hibás!
2011. jún. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm!
2011. jún. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!